Automatyczny ekspres do kawy - Gaggenau

Poleć znajomemu
Automatyczny ekspres do kawy - Gaggenau 2010-11-29 10:15:00

Kawa - "produkt" coraz bardziej lubiany przez Polaków. Już nie tylko rano mała czarna obowiązkowo, ale również w czasie dnia, na spotkaniu, po obiedzie, wieczorem - lubimy delektować się espresso, latte machiatto, czy cappuccino każdego dnia. Co ważne już nie tylko w restauracjach, czy kawiarniach - Polacy pragną rozkoszować się kawą również w domach.

Aby niepowtarzalny aromat kawy roznosił się po całym domu potrzebny jest nam nie tylko dobry ekspres, ale również i barista - funkcje te łączy automatyczny ekspres do kawy marki Gaggenau - CM 250.

Co podać? Latte, czy cappuccino?

Automatyczny ekspres w zaledwie kilku sekund przygotuje każdą kawę jaką zechcesz: latte, cappuccino, kawę z mlekiem lub bez - nowością w urządzeniu tym jest funkcja - personalizacji, za dotknięciem jednego przycisku w kilka sekund mamy przygotowaną kawę. Dużym ułatwieniem jest również duży wyświetlacz, na którym pokazane są wszystkie potrzebne informacje tj. rodzaj napoju, wielkość porcji, moc i temperatura - problemem dla CM 250 nie jest również np. przygotowanie gorącej wody na herbatę. System personalizacji pozwala nam również na wybór jednej z siedmiu scenerii na wyświetlaczu - czyli kto co lubi.

Innowacyjność!

Nowością w ekspresie marki Gaggenau jest młynek tarczowy z wysokogatunkowej ceramiki - niezwykle trwały i bezgłośnie mielący ziarna kawy na aromatyczny proszek. Warto dodać, że można ustawić również dokładność mielenia, a dzięki specjalnej technice kawa jest prasowana i zawirowywana, co pozwala  "wyłuskać" doskonały aromat z każdego ziarenka. W pojemniku na mleko można przez dłuższy czas przechowywać do 0,7 litrów mleka.

Design - czyli cieszyć nasze oczy!

Ekspres ten znakomicie współgra z cała linią urządzeń z serii 200 charakteryzującą się wykonaniem ze stali szlachetnej lub aluminium. Podobnie jesli mowa o wyświetlaczu i pokrętłach - widać, że designem świetnie komponuje się z serią 200. Polecamy zatem łączyć ekspres CM 250 z piekarnikami i kuchenkami mikrofalowymi marki Gaggenau.

M_860 M_861 M_862

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Ekspresy do zabudowy

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P