MPM - odkurzacz wodny Bora 2

MPM - odkurzacz wodny Bora 2

Poleć znajomemu
2013-03-13 12:52:00

Alergicy i astmatycy muszą przebywać w czystym i bezpiecznym dla zdrowia mieszkaniu. Jednak nie można tego zapewnić jedynie odkurzając meble, czy dywany. Kurz intensywnie gromadzi się także na parkietach, kanapach i fotelach oraz łóżku. Swobodny oddech osobom wrażliwym na roztocza może zagwarantować jedynie wielofunkcyjny i wyposażony w filtry o najwyższym stopniu skuteczności odkurzacz. Bora 2 został wyposażony w innowacyjny filtr wodny i podwójny dyfuzor, które precyzyjnie eliminują zanieczyszczenia z odkurzanej powierzchni. Jednocześnie urządzenie działa jak nawilżacz powietrza, zapewniając jego czystość i odpowiednią wilgotność w mieszkaniu. Dodatkową barierę dla kurzu i roztoczy stanowi opracowany w NASA filtr Hepa. Jest on obecnie najdoskonalszym rozwiązaniem używanym do oczyszczania powietrza ze skutecznością na poziomie ponad 99%. Filtr Hepa można również skropić olejkiem zapachowym, dzięki czemu, po zakończeniu sprzątania w pomieszczeniu unosić się będzie ulubiony zapach świeżości.

Bora 2 ma nie tylko korzystny wpływ na zdrowie alergików, ale również jest przyjazny dla środowiska. Wodny filtr eliminuje konieczność stosowania papierowych worków. Dodatkowo, urządzenie posiada płynną regulację mocy, pozwalającą dostosować siłę ssania do odkurzanej powierzchni. Funkcja ta umożliwia obniżenie zużycia energii i poziomu hałasu. Ten nowoczesny sprzęt sprawia, że odkurzanie jest łatwe i przyjemne. Do zbiornika wystarczy wlać wodę i jednym ruchem włożyć go do odkurzacza. Od razu po nałożeniu przykrywki można rozpocząć sprzątanie. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po pracy należy tylko podnieść uchwyt, wyjąć pojemnik i wylać wodę. Dodatkowo, akcesoria takie jak szczotka parkietowa (przystawka z miękkiego włosia, osadzona na filcowych kółkach, do odkurzania powierzchni narażonych na zarysowanie) oraz mała turboszczotka (przystawka ze szczotką obrotową do odkurzania tapicerki, foteli, krzeseł czy kanap) umożliwią dokładne oczyszczenie każdej powierzchni.

Pierwszy model Bora, zyskał uznanie tysięcy zadowolonych użytkowników. Dodatkowe funkcje (płynna regulacja mocy) oraz akcesoria (nowe szczotki, teleskopowa rura, wygodniejszy uchwyt) to udoskonalenia, które mają sprawić, że Bora 2 w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Odkurzacz wodny Bora 2 MOD-09

 • Cena: 759zł

Funkcje:

 • odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerek
 • 2-stopniowy system filtrowania
 • pojemnik na wodę 1,2 l
 • filtr HEPA z możliwością płukania
 • nowa rura teleskopowa
 • regulacja siły ssania
 • wygodny uchwyt do przenoszenia odkurzacz
 • przewód zasilający o długości 5,5 m
 • zasieg odkurzacza 9 m
 • automatyczny zwijacz przewodu
 • podciśnieniowe zamknięcie pojemnika
 • podwójne ssanie

źródło: mpm/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P