Nowa stacja multimedialna Blaupunkt dedykowana do samochodów VW, SKODA, SEAT

Nowa stacja multimedialna Blaupunkt dedykowana do samochodów VW, SKODA, SEAT

Poleć znajomemu
2013-05-27 15:01:00

Kształt urządzenia jest identyczny z fabrycznymi modelami jak np. RNS510. System podłączeń idealnie pasujący do fabrycznego okablowania FAKRA oraz wbudowany interfejs CAN umożliwiają szybkie i bezinwazyjne podłączenie tej stacji do większości modeli Volkswagen, Skoda oraz Seat. Bez dodatkowych interfejsów, ramek i innych akcesoriów użytkownik otrzymuje wyglądającą jak fabryczna stację audio-wideo z szerokimi możliwościami multimedialnymi. 

Nowa stacja multimedialna Blaupunkt dedykowana do samochodów VW, SKODA, SEAT Philadelphia 835 AMEU to urządzenie, które funkcjonalnością zbliżone jest do bardzo popularnego modelu New York 830. Łączy w sobie system nawigacyjny AutoMapa z mapami Europy oraz zaawansowaną stację multimedialną oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, korzystając z bogatej gamy dostępnych mediów. Blaupunkt Philadelphia 835 został zaprojektowany z myślą o wybranych modelach samochodów Volkswagen, Skoda, Seat. Wyposażono go w interfejs CAN wspierający sterowanie klimatyzacją, obsługę czujników parkowania oraz współpracę z wielofunkcyjną kierownicą czy wyświetlaczem między zegarami. Obsługa jednostki odbywa się poprzez dotykowy antyrefleksyjny ekran 7 cali wykonany w najnowszej technologii cyfrowej o wysokiej rozdzielczości 800x480 pikseli. Doskonały system nawigacyjny wraz ze zintegrowanym zestawem głośnomówiącym Bluetooth Parrot oraz wejściem kamery cofania czyni podróżowanie bezpiecznym i relaksującym. Opcje korzystania z dowolnych rodzajów przenośnych pamięci dają możliwość stworzenia indywidualnego systemu rozrywki. Philadelphia 835 wyposażone jest w odtwarzacz DVD, gniazdo kart pamięci SDHC do 32GB, dwa wejścia USB odczytujące pliki audio i wideo z pamięci pendrive, bezpośrednio obsługujące również urządzenia iPod i iPhone oraz dwa wejścia AV.

Nawigacja z najpopularniejszym na rynku oprogramowaniem AutoMapa

Philadelphia 835 dokładnie i z łatwością prowadzi przez każdą drogę. Wysoka funkcjonalność oraz niczym nieograniczony komfort to podstawowe wymogi, które bez problemów spełnia Philadelphia 835 i jego najnowszej generacji nawigacja satelitarna. AutoMapa to aktualnie najpopularniejsza aplikacja nawigacyjna w Polsce. Zawiera aktualizowane do 6 razy w roku najdokładniejsze mapy Polski i Europy. Nowością są także zawarte w mapie informacje o natężeniu ruchu oraz blokadach dróg w naszym kraju, co umożliwia wytyczanie
tras z zapewnieniem największej płynności jazdy i gwarantuje szybkie dotarcie do celu.

Nowoczesny radiootwarzacz.

Czytelnie ułożone menu oraz duże ikony umożliwiają łatwą i szybką zmianę czy wybór określonej stacji radiowej. Oczywiście tuner w modelu Philadelphia 835 posiada wszystkie istotne cechy jak: czysty odbiór, system RDS, możliwość zapamiętania ulubionych stacji czy automatyczne wyszukiwanie najmocniejszych stacji radiowych.

Bluetooth

Po automatycznej synchronizacji książki telefonicznej mogącej pomieścić do 1000 numerów nic już nie stanie na przeszkodzie, aby swobodnie rozmawiać nie odrywając rąk od kierownicy. Dla idealnej komunikacji i jakości rozmów model Philadelphia 835 oferuje także możliwość korzystania z wbudowanego lub zewnętrznego mikrofonu, który także znajduje się w zestawie. Dodatkowo za pośrednictwem funkcji audiosetreaming użytkownik może korzystać z plików muzycznych zapisanych w pamięci telefonu.

Asystent parkowania (CAN)

Interfejs CAN wbudowany w stację Philadelphia 835 automatycznie przełącza się do widoku asystenta parkowania po włączeniu biegu wstecznego. Wyświetlane mogą być informacje o dokładnej odległości od przeszkody dla maksymalnie 4 czujników z przodu i 4 czujników z tyłu (zależnie od oryginalnego wyposażenia samochodu). Jeśli podłączona jest opcjonalna kamera cofania, użytkownik ma możliwośćprzełączania widoku pomiędzy czujnikami cofania, a obrazem z kamery.

Obsługa klimatyzacji (CAN)

Podczas zmiany ustawień za pomocą oryginalnych przycisków Philadelphia 835 przełącza się automatycznie do widoku ustawień klimatyzacji za pomocą wbudowanego modułu CAN. Wartości i ustawienia są wyświetlane w przejrzysty sposób - prezentowane są takie funkcje jak status klimatyzacji, temperatura, podgrzewanie szyb czy podgrzewanie obu foteli.

Sterowanie z kierownicy (CAN)

Dzięki wbudowanemu interfejsowi CAN Philadelphia 835 rozpoznaje natychmiastowo wszystkie funkcje wybierane przyciskami sterowania z kierownicy.

Odtwarzacz audio/wideo

Możliwość łatwej obsługi przenośnych cyfrowych nośników danych jest podstawą każdego nowoczesnego urządzenia. Taką właśnie funkcjonalność oferuje Philadelphia 835 dając dostęp do osobistych kolekcji muzyki, zdjęć i filmów przechowywanych na płytach DVD, VCD, CD, pamięciach USB czy kartach SD/SDHC o pojemności do 32GB.

Wejście AV (Audio/Wideo)

Philadelphia 835 oferuje spore możliwości podłączeń zewnętrznych urządzeń AV. Do dyspozycji użytkownika w przednim panelu zainstalowane jest wejście mini-jack do szybkiego podłączenia np. kamery, natomiast tylne wejście AV może posłużyć do podłączenia tunera TV z cyfrową telewizją DVB-T MPEG4.

Druga strefa

Philadelphia 835 działa jako centrum sterowania całym systemem audiowideo w samochodzie. Niezależny dostęp do nawigacji czy tunera radiowego z przodu auta i jednoczesne oglądanie filmów czy telewizji przez pasażerów na tylnej kanapie może być z łatwością realizowane za pomocą ekranu dotykowego lub pilota bezprzewodowego.

Vario colour

Do wyboru jest 256 kolorów podświetlenia przycisków , co umożliwia idealną integrację Philadelphia 835 w różnych modelach samochodów.

 • Sugerowana cena detaliczna (brutto): 3.499 PLN

Główne cechy Blaupunkt Philadelphia 835:

 • Dedykowana stacja do wybranych samochodów Volkswagen, Skoda i Seat
 • Duży ekran dotykowy 7” z powłoką antyrefleksyjną (800 x 480 pixeli)
 • Wbudowany moduł CAN współpracujący z fabrycznymi przyciskami do sterowania klimatyzacją, systemem parkowania z 4 czujnikami z przodu i 4 z tyłu, przyciskami sterowania z wielofunkcyjnej kierownicy oraz wyświetlaczem między zegarami
 • Tuner FM, MW, LW (AM)
 • Oprogramowanie nawigacyjne Automapa z pokryciem całej Europy
 • Odtwarzacz DVD/CD/MP3/WMA
 • Wbudowany moduł Bluetooth Parrot - zestaw głośnomówiący z obsługą książki telefonicznej i automatyczną synchronizacją kontaktów oraz funkcją audiostreaming
 • Wbudowany mikrofon oraz dodatkowy zewnętrzny mikrofon w zestawie
 • Przednie i tylne złącze USB do odtwarzania plików audio i video (Standard A-type)
 • Bezpośrednia współpraca z iPod/iPhone poprzez przednie i tylne złącze USB
 • Przednie gniazdo na karty SD/SDHC do odtwarzania plików audio i wideo
 • Odtwarzanie DivX
 • Przednie i tylne wejście audio/wideo
 • Dwie strefy audio/wideo
 • 2 x wyjście wideo / 1 x wyjście audio
 • Wejście kamery cofania
 • 3-pasmowy korektor
 • 4-kanałowe wyjście na wzmacniacz
 • Wyjście na subwoofer
 • Moc 4 x 50 Watt
 • W zestawie bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

źródło: blaupunkt/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Blaupunkt

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma "Ideal" produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem  tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P