Parowar CJ-916 marki MPM

Parowar CJ-916 marki MPM

Poleć znajomemu
2013-06-10 11:00:00

Parowar CJ-916 pozwala na przygotowanie wielu lekkostrawnych potraw w tym samym czasie. Dzięki łącznej pojemności ponad 9 litrów i zastosowaniu wysokiej temperatury pary, w jednym pojemniku możemy gotować mięso lub ryby, a w pozostałych warzywa. Ponadto urządzenie posiada funkcję TIMER, która umożliwia zaplanowanie automatycznego uruchomienie nawet po 13 godzinach od jego nastawienia. Natomiast funkcja KEEP WARM utrzymuje stałą temperaturę potrawy po jej przyrządzeniu.

Parowar CJ-916 został wyposażony w elektroniczny wyświetlacz LCD, który pozwala wybrać najodpowiedniejszą opcję gotowania czy sprawdzić czas działania. Wskaźnik poziomu wody poinformuje o jej ilości i wyłączy urządzenie w razie jej braku. Natomiast przezroczysta obudowa pojemników na jedzenie pozwala na pełną kontrolę procesu przygotowywania posiłków. Urządzenie nie tylko pozwala przygotować zdrowe potrawy, ale posiada również funkcję sterylizacji butelek. Dodatkowo, możliwość włożenia jednego pojemnika w drugi sprawia, że parowar CJ-916 zajmuje mało miejsca, a dzięki obudowie INOX wygląda estetycznie i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Parowar MPM CJ-916

 • Cena: 213zł

Funkcje:

 • do przyrządzania potraw bez użycia tłuszczu
 • łączna objętość pojemników 9,6L
 • regulowany czas pracy - TIMER
 • funkcja opóźnionego startu gotowania do 13h
 • funkcja podtrzymywania temperatury
 • możliwość sterylizacji butelek i innych akcesoriów
 • łatwe przechowywanie (możliwość włożenia jednego pojemnika w drugi)
 • zbiornik na wodę 1L
 • wskaźnik poziomu wody
 • wyświetlacz LCD

Wyposażenie:

 • pojemnik na ryż
 • przegroda do oddzielania potraw

źródło: mpm/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Parowary / Kombiwary

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P