agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Nowość - linia Dark Pearl marki De Dietrich

Nowość - linia Dark Pearl marki De Dietrich

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2013-04-26 10:42:00

Czarne perły są na całym świecie symbolem elegancji i wyrafinowanego smaku. Ich unikalność i szlachetność zainspirowały markę De Dietrich do stworzenia stylowej linii urządzeń AGD - Dark Pearl. W nowoczesnych kuchniach, gdzie każdy element jest precyzyjnie dopasowany, piekarnik, okap i płyta w odcieniu głębokiej czerni, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. 

W kolekcji Dark Pearl marki De Dietrich oryginalny design i najwyższa jakość, wsparte zostały zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. W gamie produktów o ponadczasowym czarnym kolorze dostępne są m.in. piekarniki, okap kominowy oraz płyta indukcyjna. Piekarnik DOP1140B wyposażony jest w innowacyjny, obsługiwany dotykowo, programator z podświetlanym pokrętłem Twin HIFI, który pozwala na wygodny dostęp do menu. 9 funkcji pieczenia, w tym specjalny tryb przeznaczony do pieczenia chleba, umożliwia przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych potraw. Model kompaktowy DME1140X łączy w sobie funkcje klasycznego piekarnika i kuchenki mikrofalowej. Liczne programy pieczenia w książce kucharskiej i 4 tryby przygotowywania potraw, w tym 2 mieszane: grill + mikrofale i termoobieg + mikrofale, zapewniają doskonałą jakość przyrządzanych dań. Płyta indukcyjna DTI1053XE składa się z dwóch, obszernych pól grzejnych Continuum. Zapewniają one dużą swobodę ustawiania naczyń - szerokich i pojemnych czy tych niewielkich. Dzięki funkcji Booster osiągnięcie maksymalnej mocy grzania następuje w bardzo krótkim czasie. Dotykowe przyciski umożliwiają precyzyjną obsługę i regulację mocy grzania.

Uzupełnieniem linii Dark Pearl jest sterowany dotykowo, dekoracyjny okap kominowy DHD1127B o szerokości 90 cm, z obudową slim o wysokości zaledwie 6 cm. Wysoka wydajność usuwania oparów - 875 m³/h oraz 4 prędkości, w tym 1 intensywna, to gwarancja nieskazitelnie czystego i świeżego powietrza.

źródło: dd/agdrtv24.pl