agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowość od Vitamixa w której się zakochasz

Nowość od Vitamixa w której się zakochasz

MAŁE AGD / Blendery / 2018-05-23 20:23:45

Na rynku pojawiła się technologiczna nowinka od Vitamix, legendarnego amerykańskiego producenta. Fanów marki czeka nie tylko odświeżony design i dodatkowe funkcje, ale także niższa cena w porównaniu do wymiernych korzyści oraz wartości dodanych, jakie niesie nowa seria Ascent.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Vitamix Ascent Series jest daleko idącym i technologicznym rozwinięciem popularnej G-Series, czyli modeli TNC 5200, Pro 300 i Pro 750. Ascent łączy w sobie zalety poprzednich modeli z dodatkowymi właściwościami oraz nowoczesnym i prostym designem.

  • Pojemniki ważna rzecz

Producent tych wysokiej klasy blenderów dodał funkcje, które z pewnością zadowolą niejednego kuchmistrza. Przede wszystkim w nowej serii Ascent umieszczony został detektor pojemnika, dzięki czemu sprzęt automatycznie rozpozna i dobierze odpowiednie ustawienia silnika (NFC) oraz czas blendowania. Vitamix w nowym modelu dopracował obsługę sprzętu wraz z zintegrowany zegarem cyfrowym. Do tego blender posiada pojemniki, które można myć w zmywarce i obudowę ze stali nierdzewnej. Kupujący będą mają do wyboru pojemniki o pojemności 250 i 600 ml wraz z wydłużoną gwarancją do 10 lat. W przeciwieństwie do starszych generacji, każdy model Ascenta posiada funkcję puls, a modele A2500i oraz A3500i dodatkowe, automatyczne programy.

  • Intuicyjny

Obsługa Vitamix Ascent jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszystkie programy są opisywane jako Smart-Blending co oznacza, że czas blendowania jest dostosowany do potrzeb kucharza. Dodatkowo silnik odczytuje opór noży i reguluje prędkość w sposób indywidualny by osiągnąć najlepsze rezultaty blendowania. Vitamix jest wyposażony w specjalny system odcięcia zasilania, który chroni urządzenie przed spaleniem silnika.

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

Vitamix jest synonimem bezpieczeństwa w kuchni, dlatego też pojemniki zostały stworzone z wolnego od Bisfenolu A materiału Tritan Eastman. Pojemnik wraz z pokrywą został połączony komunikacją NFC, dzięki której, blender się nie uruchomi, jeśli pojemnik z pokrywą nie zostaną w odpowiedni sposób zamknięte. Całości dopełnia przejrzysty panel sterujący, który został wyposażony w wyświetlacz elektroniczny, informujący użytkownika ile czasu pozostało do końca programu lub jak długo blender pracuje. Seria Ascent występuje w kilku efektownych kolorach w zależności od modelu: Czarnym, czerwonym, szarym i śnieżnobiałym.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe