agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowość w ofercie Teesa - wyciskarka wolnoobrotowa

Nowość w ofercie Teesa - wyciskarka wolnoobrotowa

MAŁE AGD / Wyciskarki wolnoobrotowe / 2016-06-29 07:11:00

Na rynku dostępny jest nowy produkt marki Teesa oferującej urządzenia z segmentu małego AGD. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, dbających o zdrowie, a jednocześnie ceniących funkcjonalność w przystępnej cenie. Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa pomoże zaserwować domownikom lub gościom świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw. Produkt posiada certyfikat BPA Free, co jest szczególnie ważne dla walorów zdrowotnych wyciskanego soku.

Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa to doskonałe urządzenie dla amatorów świeżych soków, bogatych w witaminy oraz walory smakowe. Urządzenie działa w oparciu o system jednoślimakowy, który w połączeniu z dużą mocą 150 W potrafi wycisnąć sok np. z jabłek z dodatkiem mięty lub jarmużu, bądź innych ziół, a także marchwi, buraków i  wielu innych. Co ważne prędkość 65 obrotów na minutę gwarantuje dużą wydajność, przez co pozwoli uzyskać jeszcze więcej pełnowartościowego soku niemal z każdego owocu i warzywa.

Co ważne Teesa dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Wyciskarka została wyprodukowana bez użycia materiałów zawierających bisfenol - produkt posiada znak jakości BPA Free, co jest szczególnie ważne dla walorów zdrowotnych wyciskanego soku. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w czujnik, który blokuje pracę, jeśli poszczególne elementy zostały złożone nieprawidłowo.

Wyciskarka Teesa charakteryzuje się też wysublimowanym designem. Połączenie solidnej obudowy ze stali nierdzewnej z elementami wykonanymi z mocnego plastiku w kolorze czarnym sprawi, że urządzenie doskonale wkomponuje się w przestrzeń każdej kuchni.

  • Sugerowana cena detaliczna: 599 zł.

źródło: teesa/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe