Nowości

Premierowa oferta Franke na targach Eurocucina 2016 w Mediolanie

Premierowa oferta Franke na targach Eurocucina 2016 w Mediolanie

2016-04-12 13:54:37

Miłośnikom najnowszych trendów w wyposażeniu kuchennych wnętrz przypominamy, że dziś rozpoczęły się międzynarodowe targi Eurocucina 2016. To doskonałe miejsce na zaprezentowanie najnowszej kolekcji Frames by Franke.

czytaj więcej
Tefal inspiruje od 60 lat

Tefal inspiruje od 60 lat

2016-04-12 10:47:48

Duch innowacji, przewidywanie potrzeb klientów oraz pionierskie rozwiązania sprawiły, że Tefal jest z Wami już od sześciu dekad. W tym roku mija wspólne 60 lat i jest to idealny czas, aby przypomnieć o wsparciu, jakie w codziennych, domowych obowiązkach przynoszą produkty marki Tefal.

czytaj więcej
Hotpoint zaprezentuje  nową linię urządzeń do zabudowy podczas targów EuroCucina

Hotpoint zaprezentuje nową linię urządzeń do zabudowy podczas targów EuroCucina

2016-04-12 09:39:00

Na targach EuroCucina Hotpoint pokaże serię urządzeń do zabudowy, która łączy w sobie wyjątkową, innowacyjną technologię i oryginalny styl.

czytaj więcej
EuroCucina: Whirlpool prezentuje Interaktywną Kuchnię Przyszłości, SmartCook, zmywarkę SupremeClean i serię chłodziarko-zamrażarek Supreme  do zabudowy

EuroCucina: Whirlpool prezentuje Interaktywną Kuchnię Przyszłości, SmartCook, zmywarkę SupremeClean i serię chłodziarko-zamrażarek Supreme do zabudowy

2016-04-11 17:15:00

Whirlpool zaprezentuje na targach EuroCucina najnowsze urządzenia do zabudowy. Stworzona przez firmę inspirująca Interaktywna Kuchnia Przyszłości pokazuje, jak już niebawem nasze sprzęty mogą jeszcze lepiej ze sobą współgrać, stać się bardziej innowacyjne, intuicyjne i pomocne w codziennym życiu. Wystawa prezentująca innowacyjne produkty Whirlpool, takie jak płyta indukcyjna SmartCook, zmywarka SupremeClean oraz chłodziarko-zamrażarki do zabudowy udowadnia, że ewolucja w stronę przyszłości już się rozpoczęła.

czytaj więcej
Jakie cechy powinna mieć idealna pralka?

Jakie cechy powinna mieć idealna pralka?

2016-04-08 11:35:53

Przymierzając się do zakupu pralki, warto zastanowić się, w jaki sposób będziemy z niej korzystać. Istotne jest, czy robimy pranie często i do bębna wrzucamy małe ilości ubrań, czy też raz na 3-4 dni, ale potrzebujemy większego wsadu. Jeśli mamy dzieci, dobrze wybrać model z funkcją „child lock”, która nie pozwoli maluchom otworzyć urządzenia w trakcie pracy. Należy też przemyśleć, jaki sposób załadunku jest dla nas korzystniejszy: od góry (tzw. top loader) czy od przodu (tzw. front loader). Kiedy rozstrzygniemy podstawowe kwestie, warto odpowiedzieć sobie na pytania, czego oczekujemy od łazienkowego sprzętu. Jakie cechy powinna spełniać idealna pralka?

czytaj więcej
Nowy Hoover Synthesis

Nowy Hoover Synthesis

2016-04-08 07:36:00

Hoover Synthesis to prawdziwy unikat na rynku europejskim wyposażony w multicyklonowy system Airvolution, który gwarantuje czystość odkurzania. Powietrze i duże zanieczyszczenia zasysane podczas sprzątania są najpierw odseparowywane. Następnie powietrze z najdrobniejszymi cząsteczkami kurzu transportowane jest dalej na system multicyklonów i tam poddawane szczegółowej separacji, po tym etapie następuje jeszcze filtracja przy użyciu dwóch filtrów HEPA by odsiać najmniejsze zabrudzenia, aż do 99,98%. System Airvolution usuwa także niewidoczne gołym okiem roztocze i alergeny.

czytaj więcej
Pieczenie i para: związek doskonały

Pieczenie i para: związek doskonały

2016-04-06 14:34:35

Marka Siemens przedstawia nowy piekarnik iQ700 z parowarem fullSteam, w którym pozornie prostą technikę gotowania na parze łączy z innowacyjną technologią. Gotowanie i pieczenie przy użyciu pary w połączeniu z funkcją szybkiego nagrzewania pozwala na błyskawiczne przygotowanie zdrowych i pełnowartościowych dań.

czytaj więcej
Freggia - piękne wzornictwo i nowoczesne technologie

Freggia - piękne wzornictwo i nowoczesne technologie

2016-04-06 12:33:00

Freggia - piękne wzornictwo i nowoczesne technologie, czyli zapraszamy do prezentacji produktów na rok 2016. Zobacz pdf poniżej.

czytaj więcej
Jak pomóc alergikowi? Nieocenionym wsparciem mogą okazać się oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp

Jak pomóc alergikowi? Nieocenionym wsparciem mogą okazać się oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp

2016-04-06 12:30:54

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że sezon pylenia roślin trwa niemal przez cały rok. Większość z nas dolegliwości alergiczne wiąże głównie z sezonem wiosennym i letnim - i jest w tym część prawdy, bowiem, właśnie wtedy pyli najwięcej gatunków uczulających roślin. Jednak wiele, zwłaszcza drzew, uczula także zimą. Oznacza to, że o komfort alergików dbać należy przez cały rok. Znakomitym rozwiązaniem, które sprawdzi się o każdej porze roku i pozwoli osobom uczulonym czuć się dobrze są oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp.

czytaj więcej
Gdy w domu mieszkają czworonogi

Gdy w domu mieszkają czworonogi

2016-04-05 12:42:15

Sprzątanie domów, w których mieszkają psy lub koty stanie się zdecydowanie szybsze i skuteczniejsze z odpowiednimi odkurzaczami. Pogromcami sierści, brudu i kurzu mogą okazać się odkurzacze z odpowiednimi akcesoriami, bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopa czy odkurzacz myjący. Znajdź swój sposób i ciesz się czystym mieszkaniem z czworonogiem.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P