Nowości

Wygodne pieczenie w nowoczesnej kuchni

Wygodne pieczenie w nowoczesnej kuchni

2016-03-07 10:34:00

W małych kuchniach, gdzie każda dodatkowa szafka jest na wagę złota lub w tych urządzonych w duchu minimalistycznym, gdzie najlepiej, aby wszystkie sprzęty były ukryte, sprawdzą się nowe piekarniki MPM. Wolnostojące urządzenia z funkcją termoobiegu świetnie przygotują zarówno ciasta, jak i mięso, a co najważniejsze po pieczeniu mogą zostać schowane w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

czytaj więcej
Candy & Hoover - wiosenne nowości 2016

Candy & Hoover - wiosenne nowości 2016

2016-03-07 07:49:00

Wiosna, wiosna. Marka Candy & Hoover - prezentuje wiosenne nowości 2016.Zobacz fotki produktow.

czytaj więcej
Test golarki Panasonic ES-LT6N [wideo]

Test golarki Panasonic ES-LT6N [wideo]

2016-03-04 20:08:00

Testów golarek elektrycznych w „Internetach” można znaleźć sporo, ale przyznam się szczerze nigdy nie czytałem i nie oglądałem tych materiałów, bo po prostu nie wierzę ich autorom! Mam do tego prawo. Tym bardziej, że muszę/chcę golić się często. Praktycznie codziennie. Znam swoją skórę dobrze, wiem jak reaguje na podrażnienia, gdzie jest twardsza, a gdzie bardziej miękka. Zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda moja twarz i szyja po „zastosowaniu” jednorazówki, golarki elektrycznej, czy zwykłej maszynki do golenia. Na sucho, mokro, z pianką, żelem, czy z wodą. Nie liczyłem, ale już jakieś dobre piętnaście lat doświadczenia na tym polu mam, więc…

czytaj więcej
Saeco Incanto: cała gama wysokiej klasy ekspresów do kawy

Saeco Incanto: cała gama wysokiej klasy ekspresów do kawy

2016-03-04 11:38:38

Marka Saeco wprowadziła na rynek gamę eleganckich ekspresów Incanto, które kryją w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną, aby za każdym razem parzyć wyśmienitą kawę. Saeco Incanto to cztery modele z różnymi opcjami spieniającymi mleko oraz możliwością wyboru koloru i wykończenia maszyny a także pojemnością elementów t.j. zbiornik na ziarno czy wodę.

czytaj więcej
Bosch: wyższy poziom bezworkowego odkurzania

Bosch: wyższy poziom bezworkowego odkurzania

2016-03-04 07:49:27

Dzięki nowemu rozwiązaniu marki Bosch odkurzanie bezworkowe jest bardziej wydajne. Inteligentna technologia SensorBagless z czujnikiem SensorControl przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, a trójpoziomowy system separacji kurzu CrossFlow zapewnia wydajną pracę.

czytaj więcej
Czas i zdrowie na wagę złota, czyli zmywanie z Freggia

Czas i zdrowie na wagę złota, czyli zmywanie z Freggia

2016-03-03 12:01:33

Czy zastanawiałeś się, co byś zrobił z czasem zaoszczędzonym dzięki tak inteligentnemu urządzeniu jak zmywarka? 165 elementów zastawy stołowej umytej podczas jednego cyklu pracy, bez konieczności brudzenia sobie rąk, czy angażowania reszty domowników - to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje Freggia. Marka dba również o nasze zdrowie, dzięki zaawansowanym programom czyszczenia.

czytaj więcej
iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki

iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki

2016-03-02 10:57:00

iRobot Corporation swoje doświadczenie w tworzeniu robotów sprzątających rozwija od 2002 roku, kiedy to zaprezentował światu swój pierwszy model robota odkurzającego - Roomba. Na przestrzeni lat konstrukcja robota była i jest sukcesywnie rozwijana. Najnowszy model iRobot Roomba 980 posiada szereg przełomowych rozwiązań, które sprawiają, że wykonuje on swoje zadanie w sposób jeszcze bardziej efektywny, na bardzo dużych powierzchniach - do 185 m² .

czytaj więcej
Panasonic

Panasonic poszerza gamę swoich urządzeń do pielęgnacji ciała o nowy system depilacji światłem, golarki i depilator

2016-02-29 13:57:01

Panasonic poinformował dziś o wprowadzeniu kilku nowych urządzeń do pielęgnacji ciała, umożliwiających przeprowadzenie w domowym zaciszu zabiegów o skuteczności porównywalnej z zabiegami wykonywanymi w salonie kosmetycznym. Nowe produkty to depilator ES-WH90 wykorzystujący technologię intensywnego światła impulsowego (IPL) oraz dwa urządzenia przeznaczone do stosowania na mokro lub na sucho: 5‑ostrzowe elektryczne golarki dla mężczyzn ES‑LV6N i ES‑LV9N oraz depilator ES‑ED96 8-w-1.

czytaj więcej
Panasonic

Nowa wiosenna kolekcja urządzeń kuchennych i pralek firmy Panasonic na 2016 rok

2016-02-29 13:55:05

Panasonic rozszerza ofertę urządzeń domowych na 2016 rok, oferując najcichsze, najbardziej energooszczędne i niezawodne produkty w historii marki. Jako że kuchnia coraz częściej staje się sercem domu, nowe urządzenia wprowadzane do sprzedaży wiosną 2016 roku są przeznaczone głównie do przygotowywania posiłków, przechowywania żywności oraz prania. Sprzęt ten został wyposażony w najbardziej innowacyjne i najnowocześniejsze technologie.

czytaj więcej
4 nowe płyty indukcyjne Miele TempControl

4 nowe płyty indukcyjne Miele TempControl

2016-02-29 10:17:00

Firma Miele od lat wyznacza trendy w innowacyjności i praktycznych rozwiązaniach, aby czynić gotowanie jeszcze wygodniejszym. Najnowszym dowodem na bezkonkurencyjność marki w tym obszarze są  płyty indukcyjne TempControl. Urządzenia łączą w sobie to, co w kuchni najważniejsze: bezpieczeństwo, szybkość oraz precyzję działania. Miele TempControl to inteligentna technologia, której niesłychana dokładność w ustawianiu oraz regulacji mocy gwarantuje uzyskanie perfekcyjnych rezultatów niezależnie od kulinarnego wyzwania.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P jQuery.ajax({type:'POST',dataType:'html',success:function(data, textStatus){jQuery('#div_update').html(data);},url:'/home/page'})