Nowości

Xerox Color C60/C70 już na polskim rynku

Xerox Color C60/C70 już na polskim rynku

2016-10-13 12:06:25

Urządzenia produkcyjne Xerox C60 i C70 drukują z prędkością odpowiednio do 60 stron kolorowych i 65 stron czarno-białych na minutę oraz 70 kolorowych i 75 czarno-białych na minutę. Zalecane miesięczne obciążenie maszyn to realizacja od 10 000 do 50 000 wydruków. Standardowe funkcjonalności urządzeń, oprócz drukowania, obejmują skanowanie, kopiowanie, podgląd i przesyłanie materiałów na skrzynkę e-mail. Maszyny, wykorzystujące nośniki zwykłe i powlekane do 300 g/m², są zintegrowane z serwerem kolorów Xerox. Mogą być również wyposażone w serwery druku EX lub EX-i C60/C70 z technologią druku Fiery i Xerox FreeFlow Print Server.

czytaj więcej
Zalman: mysz na monitory 4K

Zalman: mysz na monitory 4K

2016-10-13 10:31:00

Korzystanie z monitorów o wysokiej rozdzielczości wymaga myszki o zadowalającej nawigacji i parametrach wyższych, niż przy dotychczasowej pracy. Graczy swoimi właściwościami wspomagać ma myszka Zalmana ZM-M600R.

czytaj więcej
ViDiS konsekwentnie rozszerza swoją ofertę dla sektora edukacyjnego inwestując w STEM!

ViDiS konsekwentnie rozszerza swoją ofertę dla sektora edukacyjnego inwestując w STEM!

2016-10-12 10:27:00

STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) to specjalny rodzaj edukacji opierającej się na nauce, technologii, inżynierii i matematyce, który w bardzo praktyczny sposób wprowadza uczniów w te nierzadko trudne zagadnienia. Skrót ten, pod postacią STEAM, obejmuje również prace plastyczne/techniczne. W ofercie ViDiS są już dostępne laboratoria einstein do prowadzenia eksperymentów naukowych, które pozwalają tworzyć ciekawe zajęcia z biologii, chemii, fizyki i przyrody, a już od listopada dystrybutor wprowadza na rynek polski dwie nowe marki: littleBits oraz Jimu Robot.

czytaj więcej
Jak to jest podłączone? Kilka słów o interfejsach w dyskach SSD i HDD

Jak to jest podłączone? Kilka słów o interfejsach w dyskach SSD i HDD

2016-10-12 10:23:00

Dyski twarde i półprzewodnikowe połączone są z komputerem za pomocą interfejsów. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, w których łatwo się pogubić. Dziś wyjaśnimy w czym tkwi różnica i w jaki sposób te rozwiązania wpływają na wydajność pracy nośnika. 

czytaj więcej
WD - odświeżone wersje dysków z serii My Passport, My Passport for Mac oraz My Book

WD - odświeżone wersje dysków z serii My Passport, My Passport for Mac oraz My Book

2016-10-11 14:52:00

Nowe urządzenia zostały stworzone we współpracy z wielokrotnie nagradzaną, specjalizującą się we wzornictwie przemysłowym, firmą projektową fuseproject - zaprojektowano je z uwzględnieniem wszelkich potrzeb klientów. Podczas ich tworzenia priorytetem było ułatwienie użytkownikom interakcji z urządzeniem oraz zapewnienie ochrony ich danych dzięki zabezpieczeniu dostępu hasłem oraz zastosowaniu szyfrowania sprzętowego.

czytaj więcej
Mobilny router ZTE MF971V z LTE Advanced  dostępny w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie

Mobilny router ZTE MF971V z LTE Advanced dostępny w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie

2016-10-10 13:40:16

Mobilny router MF971V należy do najnowocześniejszych produktów firmy ZTE. Dzięki zastosowaniu  technologii łączenia pasm LTE kategorii 6 dane mogą być pobierane z najszybszą dostępną  prędkością na rynku do 300 Mb/s oraz wysyłane z prędkością do 50 Mb/s. Router umożliwia jednoczesne podłączenie za pomocą sieci Wi-Fi nawet 10 urządzeń lub z komputerem PC za pomocą kabla USB.

czytaj więcej
Czytnik kart dla iOS od TRANSCEND

Czytnik kart dla iOS od TRANSCEND

2016-10-10 11:48:05

RDA2W pozwala na błyskawiczne zgranie na urządzenie iOS zdjęć wykonanych np. lustrzanką i udostępnienie ich na serwisach społecznościowych. Transfer danych może odbyć się też w drugą stronę, tak więc szybkie przeniesienie danych np. z iPhone na PC nie będzie stanowić problemu.

czytaj więcej
Nowy skaner Xerox DocuMate 3125

Nowy skaner Xerox DocuMate 3125

2016-10-07 12:54:05

Jak wynika z danych Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych, tylko w drugim kwartale 2016 roku odnotowano spadek produktywności o 0,6%. To impuls dla organizacji, które zaczynają poszukiwać metod utrzymania biurowej efektywności. Wyposażanie pracowników w łatwą w obsłudze technologię pomaga eliminować czasochłonne procesy i ułatwia biurowe procedury. Takie rozwiązania umożliwia nowy skaner Xerox DocuMate 3125. Pozwala on na digitalizację najważniejszych informacji biznesowych firmy i automatycznie przesyła je do odpowiedniego działu lub pracownika, udrażniając przepływ pracy i zwiększając produktywność.

czytaj więcej
ASUS ROG  z najnowszą kartą graficzną NVIDIA debiutuje w Polsce

ASUS ROG z najnowszą kartą graficzną NVIDIA debiutuje w Polsce

2016-10-06 16:46:00

Notebooki gamingowe ASUSa z logiem Republic of Gamers i kartami graficznymi z serii NVIDIA GeForce® GTX już drugi rok z rzędu są najczęściej, w skali światowej, wybierane przez użytkowników. Z początkiem października w polskich sklepach pojawił się flagowy model ROG G752VS w odświeżonej wersji z najnowszą kartą graficzną Nvidia GeForce opartą o architekturę Pascal. Dorównuje ona wydajnością wersjom desktopowym, jest energooszczędna i gotowa na gry wykorzystujące wirtualną rzeczywistość. Do tego ROG G752VS otrzymał wydajny, odblokowany procesor, efektywne chłodzenie oraz wykończenie w kolorach Armor Titanium i Plasma Copper.

czytaj więcej
Oprogramowanie Epson Print Admin - bezpieczeństwo, wydajność i... ekologia drukowania

Oprogramowanie Epson Print Admin - bezpieczeństwo, wydajność i... ekologia drukowania

2016-10-06 09:19:12

Działające na serwerze oprogramowanie Epson Print Admin do zarządzania drukiem umożliwia uwierzytelnianie użytkowników urządzeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa dokumentów oraz zapewnia lepszą kontrolę kosztów drukowania i skanowania zarówno w małych i średnich firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie Epson Print Admin jest intuicyjne w użyciu i ułatwia zdalne zarządzanie zadaniami, a zgodność z istniejącą infrastrukturą urządzeń zapewnia płynną integrację.

czytaj więcej
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P jQuery.ajax({type:'POST',dataType:'html',success:function(data, textStatus){jQuery('#div_update').html(data);},url:'/home/page'})