Nowości

WD - odświeżone wersje dysków z serii My Passport, My Passport for Mac oraz My Book

WD - odświeżone wersje dysków z serii My Passport, My Passport for Mac oraz My Book

2016-10-11 14:52:00

Nowe urządzenia zostały stworzone we współpracy z wielokrotnie nagradzaną, specjalizującą się we wzornictwie przemysłowym, firmą projektową fuseproject - zaprojektowano je z uwzględnieniem wszelkich potrzeb klientów. Podczas ich tworzenia priorytetem było ułatwienie użytkownikom interakcji z urządzeniem oraz zapewnienie ochrony ich danych dzięki zabezpieczeniu dostępu hasłem oraz zastosowaniu szyfrowania sprzętowego.

czytaj więcej
Mobilny router ZTE MF971V z LTE Advanced  dostępny w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie

Mobilny router ZTE MF971V z LTE Advanced dostępny w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie

2016-10-10 13:40:16

Mobilny router MF971V należy do najnowocześniejszych produktów firmy ZTE. Dzięki zastosowaniu  technologii łączenia pasm LTE kategorii 6 dane mogą być pobierane z najszybszą dostępną  prędkością na rynku do 300 Mb/s oraz wysyłane z prędkością do 50 Mb/s. Router umożliwia jednoczesne podłączenie za pomocą sieci Wi-Fi nawet 10 urządzeń lub z komputerem PC za pomocą kabla USB.

czytaj więcej
Czytnik kart dla iOS od TRANSCEND

Czytnik kart dla iOS od TRANSCEND

2016-10-10 11:48:05

RDA2W pozwala na błyskawiczne zgranie na urządzenie iOS zdjęć wykonanych np. lustrzanką i udostępnienie ich na serwisach społecznościowych. Transfer danych może odbyć się też w drugą stronę, tak więc szybkie przeniesienie danych np. z iPhone na PC nie będzie stanowić problemu.

czytaj więcej
Nowy skaner Xerox DocuMate 3125

Nowy skaner Xerox DocuMate 3125

2016-10-07 12:54:05

Jak wynika z danych Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych, tylko w drugim kwartale 2016 roku odnotowano spadek produktywności o 0,6%. To impuls dla organizacji, które zaczynają poszukiwać metod utrzymania biurowej efektywności. Wyposażanie pracowników w łatwą w obsłudze technologię pomaga eliminować czasochłonne procesy i ułatwia biurowe procedury. Takie rozwiązania umożliwia nowy skaner Xerox DocuMate 3125. Pozwala on na digitalizację najważniejszych informacji biznesowych firmy i automatycznie przesyła je do odpowiedniego działu lub pracownika, udrażniając przepływ pracy i zwiększając produktywność.

czytaj więcej
ASUS ROG  z najnowszą kartą graficzną NVIDIA debiutuje w Polsce

ASUS ROG z najnowszą kartą graficzną NVIDIA debiutuje w Polsce

2016-10-06 16:46:00

Notebooki gamingowe ASUSa z logiem Republic of Gamers i kartami graficznymi z serii NVIDIA GeForce® GTX już drugi rok z rzędu są najczęściej, w skali światowej, wybierane przez użytkowników. Z początkiem października w polskich sklepach pojawił się flagowy model ROG G752VS w odświeżonej wersji z najnowszą kartą graficzną Nvidia GeForce opartą o architekturę Pascal. Dorównuje ona wydajnością wersjom desktopowym, jest energooszczędna i gotowa na gry wykorzystujące wirtualną rzeczywistość. Do tego ROG G752VS otrzymał wydajny, odblokowany procesor, efektywne chłodzenie oraz wykończenie w kolorach Armor Titanium i Plasma Copper.

czytaj więcej
Oprogramowanie Epson Print Admin - bezpieczeństwo, wydajność i... ekologia drukowania

Oprogramowanie Epson Print Admin - bezpieczeństwo, wydajność i... ekologia drukowania

2016-10-06 09:19:12

Działające na serwerze oprogramowanie Epson Print Admin do zarządzania drukiem umożliwia uwierzytelnianie użytkowników urządzeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa dokumentów oraz zapewnia lepszą kontrolę kosztów drukowania i skanowania zarówno w małych i średnich firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie Epson Print Admin jest intuicyjne w użyciu i ułatwia zdalne zarządzanie zadaniami, a zgodność z istniejącą infrastrukturą urządzeń zapewnia płynną integrację.

czytaj więcej
Szybkie modemy 4G LTE od NETGEAR

Szybkie modemy 4G LTE od NETGEAR

2016-10-05 12:18:00

Modemy 4G LTE NETGEAR LB1111 i LB1110 to proste rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie LTE dla podłączenia urzadzeń w sieci LAN do sieci Internet. Technologia Power-over-Ethernet zaimplementowana w LB1111 sprawia, że urządzenie możemy użyć w miejscach w których nie mamy konwencjonalnego zasilania. Wystarczy podłączyć modem LTE bezpośrednio do przełącznika z obsługą PoE, aby zapewnić sobie szerokopasmowe połączenie 4G LTE.

czytaj więcej
PHILIPS przedstawia monitory z wysuwaną kamerą internetową

PHILIPS przedstawia monitory z wysuwaną kamerą internetową

2016-10-05 12:12:26

James Comey, Dyrektor FBI, podczas jednego z ostatnich wystąpień, zarekomendował wybrane sposoby na zwiększenie ochrony prywatności użytkowników w sieci, a jednym z nich było zasłonięcie kamery internetowej. Odkryte kamerki mogą stanowić łatwe źródło dostępu dla hakerów, umożliwiając chociażby szpiegostwo przemysłowe.

czytaj więcej
XPG SX8000: Najwydajniejszy dysk SSD od ADATA

XPG SX8000: Najwydajniejszy dysk SSD od ADATA

2016-10-05 09:27:46

XPG SX8000 jest pierwszym dyskiem SSD w ofercie ADATA, który został wyposażony w interfejs PCI-Express i obsługę protokołu NVMe. Zastosowanie złącza M.2 2280 umożliwia montaż napędu w komputerach stacjonarnych i laptopach.

czytaj więcej
Nowe biznesowe systemy komputerowe z procesorami AMD PRO Serii A

Nowe biznesowe systemy komputerowe z procesorami AMD PRO Serii A

2016-10-04 08:55:25

Firma AMD przedstawiła pierwsze komputery wyposażone w 7 generacji procesory AMD PRO APU (znane dotychczas pod nazwą „Bristol Ridge PRO”). Procesory te zostały skonstruowane z myślą o biznesie i zapewniają zwiększoną wydajność obliczeniową i graficzną, lepszą efektywność energetyczną, a jednocześnie stanowią bezpieczną i stabilną platformę dla środowisk IT w firmach.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P