agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowości od Indesit - pralki Top Loader

Nowości od Indesit - pralki Top Loader

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2017-11-07 12:13:00

Swetry, dżinsy, koszule, dziecięce ubrania - im liczniejsza rodzina, tym więcej prania. Zwłaszcza, jeśli w domu są małe dzieci, staje się ono niemal naszym codziennym obowiązkiem. Wtedy nieoceniony może okazać się sprzęt, który poradzi sobie z tym szybko i skutecznie. W październiku na rynku pojawiły się dwa nowe modele pralek Indesit, które są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej zabieganych polskich rodzin - z praniem poradzą sobie w mniej niż godzinę.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Pierwszym z 13 nowych modeli, które pojawią się w najbliższych miesiącach na polskim rynku jest pralka BTW A61053 W z linii wzorniczej Innex. Ładowana od góry o pojemności 6kg i klasie energetycznej A+++, która pracuje na poziomie 60 dBA podczas prania i 78 dBA podczas wirowania. Ponadto, wśród dostępnych opcji znajdziemy 14 programów, których możemy używać w zależności od naszych potrzeb, stopnia zabrudzenia ubrań czy zasobów czasowych np. do prania delikatnych ubrań.

Drugi wprowadzony model - BTW A51052 to również ładowana od góry pralka o pojemności 5kg i o klasie energetycznej A++. Ją także charakteryzuje cicha praca - na poziomie 60 dBA  podczas prania i 76dBA w trakcie wirowania oraz 14 dedykowanych programów do ubrań różnego typu (np. wełnianych czy syntetycznych). Dla wygody użytkowania możemy także skorzystać z opcji opóźnienia startu - do 12h i dzięki temu zaplanować czas pracy urządzenia na najbardziej dogodny dla nas moment.

4 nowe funkcje - praktycznie, oszczędnie i bezpiecznie

W nowych pralkach znajdziemy 4 ciekawe i usprawniające użytkowanie funkcje. Turn&Wash to rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie przy lekko zabrudzonych bawełnianych lub syntetycznych tkaninach. Program trwa tylko 45 minut, a pranie odbywa się w niskiej temperaturze i dzięki temu nie niszczy ubrań. Wystarczy tylko przekręcić pokrętło i nacisnąć przycisk „start”. Dodatkowo, w obu sprzętach znajdziemy funkcję Rapid Wash, czyli 5 programów, z których każdy trwa mniej niż godzinę. Skorzystać możemy z opcji dla ubrań bawełnianych, syntetycznych, wełnianych, kolorowych i delikatnych - dzięki temu np. przy użyciu programu „Wełna” można prać wszystkie ubrania z wełny, nawet jeśli są opatrzone etykietą „tylko pranie ręczne”. Z kolei dzięki opcji Energy Saver możliwe jest pranie tkanin bawełnianych i syntetycznych przy równoczesnym oszczędzaniu prądu, a co za tym idzie, większej trosce o środowisko naturalne. Tę funkcję warto stosować do prania lekko zabrudzonej odzieży - najlepiej przy użyciu płynnego środka piorącego. Udogodnieniem, o którym warto wspomnieć jest także specjalna nakładka na pralkę, która umożliwia obsługę urządzenia osobom niewidomym i słabowidzącym. Jest ona dostępna wraz z instrukcją obsługi w pliku tekstowym i dostarczana na życzenie klienta bez żadnych kosztów. Nakładki mają kształt prostokąta wielkości panelu programatora z wyciętym otworem na pokrętło. Na brzegach otworu umieszczone są wypukłe oznaczenia, które pozwalają ustawić gałkę programatora na właściwym programie. Szczegóły na temat nakładki można znaleźć na stronie www.siegnijpo6zmysl.pl

  • Obie pralki ważą 56 kg, a ich wymiary to 90 cm x 40 cm x 60 cm.

źródło: indesit/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe