agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowości produktowe Auraton
fot. Lars

Nowości produktowe Auraton

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2012-10-26 13:55:00

Na dobry początek sezonu grzewczego 2012-2013 w ofercie regulatorów temperatury AURATON firmy LARS pojawiły się nowe urządzenia - AURATON 2030 oraz AURATON 2030 RTH

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

[[[zdjecie,8372,prawa]]]AURATON 2030 i AURATON 2030 RTH to supernowoczesne, tygodniowe i programowalne regulatory temperatury w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Oba modele pozwalają na zaprogramowanie aż do 8 różnych temperatur w ciągu dnia, z dokładnością co do minuty. Urządzenia pracują w cyklu tygodniowym, dlatego możemy ustawić 8 poziomów temperatury nie tylko dla każdego dnia powszedniego, ale także w sobotę i w niedzielę. Mamy do dyspozycji również 3 dodatkowe tryby temperatury - ręczny, urlopowy i przeciwzamrożeniowy oraz funkcję kalibracji wskazań temperatury. Ponadto nowe produkty zostały wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD, z podświetleniem w 3 kolorach do wyboru.

Najnowsze modele marki AURATON wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz niezwykłą funkcjonalnością. To wyjątkowo energooszczędne i niezawodne urządzenia, które sprawią, że zarządzanie temperaturą w domu mieszkaniu czy biurze będzie jeszcze bardziej efektywne i komfortowe.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe