agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowości Sweex w przystępnych cenach

Nowości Sweex w przystępnych cenach

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2011-09-29 11:04:00

W ofercie firmy Sweex pojawiła się nowa seria akcesoriów komputerowych - wśród nich znalazły się myszy optyczne, głośniki na USB, kamera internetowa, zestaw do wideokomunikacji oraz hub USB. Wspólnym mianownikiem wszystkich nowości jest eleganckie wzornictwo oraz bardzo przystępne ceny.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wprowadzone właśnie do sprzedaży akcesoria przeznaczone są dla użytkowników, poszukujących solidnych, trwałych akcesoriów komputerowych. Nowości firmy Sweex ułatwią korzystanie z każdego typu komputerów - od stacjonarnych, przez klasyczne laptopy, aż po miniaturowe netbooki i "ultra przenośne" notebooki. Firma zaprezentowała m.in. dwa modele myszy optycznych (Mouse USB MI060 oraz MI061) - charakteryzują się one rozdzielczością sensora na poziomie 1000 dpi i niewielkimi rozmiarami. Różnica między urządzeniami polega na tym, że pierwsze przeznaczone jest dla użytkowników preferujących klasyczne, wyraźnie wybrzuszone myszy, zaś drugie - dla osób, którym wygodniej pracuje się za pomocą płaskiego "gryzonia". Osoby, którym ustawicznie brakuje dostępnych portów USB (ten problem szczególnie często dotyka właścicieli komputerów przenośnych) powinien zainteresować hub USB Sweex o ergonomicznym i eleganckim kształcie. Urządzenie umożliwia łatwe doposażenie komputera w trzy dodatkowe porty USB 2.0.

Dla użytkowników, którzy często korzystają z audio i wideochatów, przeznaczone są dwa kolejne produkty - kamera Webcam USB oraz zestaw Internet Chatpack. Pierwszy z nich to standardowa kamera internetowa, podłączana do komputera za pośrednictwem portu USB i bez problemu współpracująca z większością popularnych programów do rozmów wideo. Internet Chatpack to z kolei gotowy zestaw do prowadzenia rozmów wideo - w jego skład wchodzi kamera Webcam USB oraz słuchawki z mikrofonem.

Ostatnia z nowości to 2.0 Speaker Set USB - czyli zestaw głośników stereo, podłączany do komputera przez USB (głośniki nie wymagają dodatkowego zasilacza). Ich atutem jest znakomita jakość dźwięku oraz niecodzienne, eleganckie wzornictwo. To świetna propozycja np. dla użytkowników komputerów przenośnych, którzy chcieliby nieco zwiększyć ich możliwości audio, unikając przy tym plątaniny kabli.

Ceny nowych produktów Sweex kształtują się następująco:

  • Mouse USB MI060 - 15 zł
  • Mouse USB MI061 - 15 zł
  • Hub USB Sweex - 11,90 zł
  • Webcam USB - 29 zł
  • Internet Chatpack - 45 zł
  • 2.0 Speaker Set USB - 19 zł
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe