agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowości za rozsądną cenę w sieci Max Elektro

Nowości za rozsądną cenę w sieci Max Elektro

2018-04-26 08:59:00

Oferta sklepów Max Elektro poszerzyła się o nowe modele sprzętów AGD. Wolnostojąca zmywarka Whirlpool WFC 3C26 X to propozycja urządzenia przeznaczonego dla całej rodziny, które mieści się w rozsądnym przedziale cenowym, a przy tym oferuje bardzo dobre parametry. Z kolei użytkownicy pralki Kernau KFWM 642103 oprócz dobrej ceny chwalą sobie pojemność urządzenia, dużą ilość programów, przejrzysty wyświetlacz LED oraz wysoką jakość.

Zmywarka marki Whirlpool WFC 3C26 X to wolnostojący model w klasie energetycznej A++ o szerokości 60 cm, pojemności 14 kompletów naczyń, z 8 programami i zużyciem zaledwie 9 litrów wody na cykl. System koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce, zaś dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach. Opcja opóźnienia uruchomienia umożliwia ustawienie początku cyklu zmywania w dowolnym momencie dnia lub nocy. Z kolei opcje połowy załadunku, mycia z jednym koszem czy technologia Multizone, która pozwala wybrać liczbę koszy, zapewniają czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni. Umożliwia to optymalizację zużycia wody i energii. Przyjazna dla środowiska jest również technologia „6-ty Zmysł PowerClean” posiada inteligentne czujniki, które nieustannie monitorują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, by dobrać ilość energii, wody i czasu. Zmywarka wyposażona jest w system koszy FlexiSpace, który pozwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni, oraz regulowany górny kosz, dzięki któremu w urządzeniu zmieszczą się nawet naczynia o nietypowych kształtach. Dzięki opcji płukania higienicznego urządzenie skutecznie usuwa bakterie oraz zabrudzenia i resztki jedzenia.

Pralka Kernau KFWM 642103 o klasie energetycznej A++ i pojemności 41 litrów wyposażone jestw wyświetlacz elektroniczny, który pokazuje ustawiony program i czas potrzebny do jego wykonania. Każda zmiana programu prania, temperatury czy wirowania wyświetla się na ekranie. Urządzenie mieści 6 kg załadunku oraz daje możliwość wyboru spośród 15 programów prania, wśród których najkrótszy trwa zaledwie 15 min. Specjalnie opracowany program do prania dziecięcych ubranek Baby care poprzez zwiększenie temperatury oraz zintensyfikowanie płukania zmniejsza ryzyko podrażnieńi alergii u dzieci. Kontrola piany to z kolei funkcja, która zapobiega tworzeniu się zbyt dużej ilości piany. Pralka podczas prania automatycznego rozpoznaje nadmierną ilość piany i wypłukuje nadmierną ilość detergentu. Pozwala to zaoszczędzić wodę oraz uzyskać najlepsze efekty prania oraz płukania. Pralka ma blokadę rodzicielską oraz system Eco Logic, który w przypadku częściowego załadunku pralki zmniejsza automatycznie zużycie energii a oszczędności mogą osiągnąć nawet do 50%. Oprócz tego znacząco zredukowane zostaje zużycie wody i czas prania.

  • W sieci Max Elektro pralka Kernau KFWM 642103 dostępna jest w cenie 1099 zł z gratisem w postaci grilla elektrycznego Kernau KSPM 1500 P o wartości 159 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe