agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy ekspres Allure z wbudowanym młynkiem marki Russell Hobbs

Nowy ekspres Allure z wbudowanym młynkiem marki Russell Hobbs

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy przelewowe / 2014-01-28 13:34:00

Mielenie ziaren jest bardzo istotnym elementem w procesie parzenia kawy. To czas pomiędzy rozdrobnieniem a zaparzeniem oraz grubość zmielonych ziaren w dużej mierze determinuje smak uzyskanego napoju. Kawa w ziarnach dłużej zachowuje świeżość i gwarantuje intensywniejszy aromat w porównaniu do kawy mielonej, która już w ciągu pierwszej godziny traci aż 30% swoich walorów smakowych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ekspres Allure z wbudowanym młynkiem mieli kawę bezpośrednio przed jej zaparzeniem gwarantując świeżość i głębię aromatu. Dziewięciostopniowa regulacja grubości mielenia ziaren umożliwia dostosowanie procesu do indywidualnych upodobań i rodzaju używanej kawy. Im ziarna drobniej zmielone, tym esencja jest mocniejsza, co jednak zależnie od gatunku i sposobu palenia kawy może mieć różne konsekwencje smakowe. Uzyskanie idealnego smaku zależy od kombinacji grubości ziaren oraz mocy ich parzenia. Dlatego ekspres Allure wyposażony został również w regulację siły parzenia, dzięki czemu każda filiżanka kawy będzie zgodna z indywidualnymi preferencjami.

Kawa z ekspresu Allure będzie nie tylko dokładnie taka jaką sobie zażyczymy, ale również zawsze wtedy, gdy to zaplanujemy. Cyfrowy wyświetlacz LCD z programatorem czasowym pozwala na zaplanowanie parzenia nawet z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Ta funkcja ułatwia przygotowywanie kawy na przykład podczas porannej krzątaniny, co pozwala zaoszczędzić czas wtedy, kiedy akurat mamy go najmniej. Dodatkowo nawet jeśli zdecydujemy się na chwilę drzemki, płyta grzewcza sprawi, że kawa będzie na nas czekała ciepła. W młynku jednorazowo zmieścić można 250 g ziaren kawy, a szklany dzbanek o pojemności 1,5 l to aż dziesięć filiżanek tego czarnego napoju. Czyszczenie ekspresu nie sprawi najmniejszego problemu dzięki wyjmowanemu uchwytowi na filtr.

Nowy ekspres cieszy nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również niebanalnym designem. Jest dopełnieniem znanej i cenionej serii Allure, którą wyróżnia połączenie wyrafinowanego wzornictwa pełnego współczesnej elegancji z niezwykłą wydajnością produktów. Z nowym ekspresem Allure wykończonym chromowaną stalą z tłoczonym logo marki inauguracja każdego aktywnego dnia będzie pełna smaku i aromatu.

  • Sugerowana cena detaliczna 699 złotych.

źródło: rh/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe