agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy ekspres automatyczny marki De’Longhi - ECAM 25.452

Nowy ekspres automatyczny marki De’Longhi - ECAM 25.452

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2012-09-25 11:23:00

Rodzina produktów marki De’Longhi powiększa się o kolejny produkt - kompaktowy ekspres automatyczny ECAM 25.452 występujący w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czarnej. Opatentowany system spieniania mleka IFD, dedykowany przycisk do Cappuccino oraz oddzielny przycisk pozwalajacy na przygotowanie gorącego mleka (MY MILK) - to tylko niektóre z funkcji tego urządzenia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Po wciśnięciu przycisku MY MILK mamy możliwość wyboru kolejnych kaw mlecznych (caffelatte, latte macchiato, flat white). Po przygotowaniu kawy dzbanek z mlekiem można wstawić do lodówki, dzięki czemu dłużej zachowuje ono świeżość i jest zawsze odpowiednio schłodzone. A pamiętajmy - im mocniej schłodzone mleko tym lepiej będzie się pienić. Oczywiście, jak każdy ekspres automatyczny marki De’Longhi, ECAM 25.452 posiada wbudowany, żarnowy młynek do kawy z 13 stopniową regulacją stopnia zmielenia oraz bezprzewodowy system zaparzający, które są gwarancją przygotowania kawy z zawsze świeżo zmielonych ziaren.

[[[zdjecie,8082,prawa]]] ECAM 25.452 to intuicyjny, bardzo łatwy w użyciu ekspres - doskonały zarówno dla amatorów, jak i osób, które miały już okazję korzystać z ekspresów automatycznych. Ekspres został wyposażony w wyświetlacz sygnalizujący wybrany rodzaj kawy, a także informujący m.in. o braku wody i konieczności odkamienienia urządzenia. Co ważne i jakże potrzebne w dzisiejszych zabieganych czasach - aby umożliwić zachowanie ekspresu w czystości przy jak najmniejszym nakładzie czasu i pracy model ECAM 25.452 wyposażono w funkcję automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Ekspres oferuje możliwość podgrzewania filiżanek, dzięki której nasza kawa będzie miała odpowiednią temperaturę, co w znaczący sposób wpłynie na jej walory smakowe. Oprócz podgrzewania filiżanek, najnowszy model ECAM umożliwia także ich podświetlenie - co z pewnością ucieszy nocnych fanów czarnego napoju, ułatwiając im przygotowanie kawy nawet w środku nocy.

Model będzie dostępny od początku października.

źródło: de'longhi/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe