agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Nowy Lenovo Moto Z Play oraz Moto Mod Hasselblad True Zoom

Nowy Lenovo Moto Z Play oraz Moto Mod Hasselblad True Zoom

GSM / Akcesoria GSM / 2016-09-02 10:22:00

Firma Lenovo zaprezentowała nowy model modułowego smartfona Lenovo Moto Z Play oraz nowy moduł fotograficzny Moto Mod™ - Hasselblad True Zoom. Tym samym innowacyjny ecosystem modułowych smartfonów obejmuje już 3 modele smartfonów: Lenovo Moto Z, Moto Z Force i Moto Z Play oraz 5 modułów: JBL® SoundBoost, Insta-Share Projector, Power Pack (kilka wariantów), Style Shells (wiele wariantów), Hasselblad True Zoom.

Dzięki Moto Mods wkroczyliśmy w nową erę mobilnych technologii. Pozwalają przekształcić swojego smartfona w dokładnie to, czego potrzebujemy w danej chwili, a możliwości stają się nieograniczone. Nasza rodzina Moto Mods zawiera już boombox JBL SoundBoost, który można zabrać ze sobą na imprezę, projektor Insta-Share, dzięki któremu można dowolnie udostępniać treści oraz dodatkowe źródła zasilania PowerPack, aby już nigdy nie doświadczyć problemu rozładowanej baterii, wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna.

Ale to dopiero początek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla naszych klientów jest fotografia mobilna. Ulotne momenty uchwycone w biegu stanowią jedne z naszych najcenniejszych wspomnień. Dlatego wraz z Hasselblad True Zoom Moto Mod przenosimy sztukę wykonywania zdjęć za pomocą aparatu telefonu na wyższy poziom. Nasza współpraca z legendarnym koncernem fotograficznym Hasselblad umożliwiła wprowadzenie zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu, takich jak 10-krotny zoom optyczny oraz rejestrację zdjęć w formacie RAW do telefonów komórkowych.

Z przyjemnością przedstawiamy również nowego członka rodziny Lenovo Moto Z - Moto Z Play. Urządzenie to wyposażone jest w baterię o najdłużej w historii smartfonów Moto żywotności, zaprojektowany z myślą Moto Mods™, co daje jeszcze większe możliwości znalezienia idealnego telefonu, który najlepiej pasuje do potrzeb współczesnych użytkowników oraz z technologią, która ma największe dla nich znaczenie.

Lenovo Moto Z Play: Nieograniczone możliwości dzięki jedynej w swoim rodzaju baterii

Smukła, lekka konstrukcja Lenovo Moto Z Play z solidną, aluminiową ramką i elegancką szklaną obudową kryje w sobie baterię o najdłuższej w historii smartfonów Moto żywotności, gwarantującej nawet 50 godziny pracy, z to pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet telefonu bez konieczności szybkiego ładowania. W momencie, gdy zostanie zużyta energia baterii w smartfonie, oferuje on błyskawiczne ładowanie TurboPower. Zaledwie 15 minut ładowania wystarczy na kolejne 9 godzin pracy telefonu**.

Lenovo Moto Z Play jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2.0 GHz gwarantujący płynną pracę, zachwycający wyświetlacz HD 1080p Super AMOLED oraz 3GB pamięci RAM, która umożliwia granie w ulubione gry, przesyłanie strumieniowe plików wideo i wykonywanie wielu zadań jednocześnie bez żadnych przeszkód. Główny 16 MP aparat z laserowym autofocusem zapewni pięknie i wyraźne zdjęcia, zarówno w dzień, jak i w nocy.  Przednia kamera o rozdzielczości 5 MP posiada szerokokątny obiektyw oraz dodatkową diodę doświetlającą LED dla najlepszych selfies i groupies.

Lenovo Moto Z Play będzie dostępny na całym świecie od września 2016 roku.

źródło: lenovo/agdrtv24.pl