agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D z tunerem DVB- T i dyskiem twardym

Nowy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D z tunerem DVB- T i dyskiem twardym

SPRZĘT RTV / Odtwarzacze DVD / Blu-ray / 2014-04-09 13:17:00

Wyposażony w potężny dwurdzeniowy procesor odtwarzacz H8900, umożliwi nam oglądanie filmów w rozdzielczości Full HD, także w 3D. Zastosowana technologia skalowania obrazu do rozdzielczości UHD da użytkownikom ogromną satysfakcję z obcowania z obrazem i dźwiękiem najwyższej jakości. Także oglądanie filmów zapisanych na płytach DVD stanie się o wiele przyjemniejsze dla oka - ich obraz zostanie przeskalowany do rozdzielczości Full HD 1080p, gwarantującej najlepsze doznania filmowe. Optymalną jakość obrazu cechującą się żywymi kolorami i większą ilością szczegółów zagwarantuje technologia BD Wise. Na dodatek, zsynchronizuje ona wszystkie urządzenia Samsung podłączone do odtwarzacza kablem HDMI. 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zintegrowany tuner DVB-T pozwoli cieszyć się cyfrową telewizją naziemną na ekranie podłączonego do odtwarzacza Blu-ray telewizora, bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń. Używając modelu H8900 jako dekodera zyskamy dostęp do takich funkcji jak radio czy możliwość ustawienia blokady rodzicielskiej na wybranych kanałach. W połączeniu z wbudowanym w urządzenie dyskiem twardym o pojemności 1 TB, bez problemu nagramy nasze ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne.

Za pośrednictwem wbudowanej bezprzewodowej karty sieciowej z funkcją Wi-Fi Direct połączymy odtwarzacz z Internetem oraz innymi urządzeniami znajdującymi się w sieci domowej. Dzięki temu, np. smartfon będzie mógł zastąpić nam pilota. Skorzystamy także z wygodnej funkcji Screen Mirroring, która umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzenia przenośnego, takiego jak smarfton czy tablet, do telewizora. Ponadto, funkcjonalność Samsung Link zagwarantuje dostęp do zasobów multimedialnych znajdujących się na innych urządzeniach znajdujących się w tej samej sieci lokalnej, oraz dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze. Dzięki najnowszej wersji intuicyjnego panelu Smart Hub możliwe będzie skorzystanie z różnorodnej oferty aplikacji znajdujących się na platformie Samsung Smart TV.

Zastosowany system Anynet+ umożliwi sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI. Dzięki temu wystarczy jeden pilot, aby sterować telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray oraz systemem audio. Anynet+ ułatwi dobór optymalnych ustawień w wielu urządzeniach jednocześnie. Odtwarzacz Blu-ray H8900 umożliwi również kopiowanie danych z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć USB oraz konwersję zawartości płyt Audio CD do formatu MP3.

  • Odtwarzacz Blu-ray Samsung BD-H8900 będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1999, - PLN

źródło: samsung/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe