agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy okap do zabudowy marki Freggia

Nowy okap do zabudowy marki Freggia

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2018-05-11 13:04:00

Okap to niewątpliwie urządzenie niezbędne w każdej kuchni. Jego zadaniem jest nie tylko pochłanianie nieprzyjemnych zapachów, ale również ochrona mebli przed osadzaniem się wilgoci i tłuszczu pochodzących z przygotowywanego jedzenia. Marka Freggia przedstawia nowe urządzenie, które nie tylko zapewni krystalicznie czyste powietrze, ale także dzięki swoim niewielkim gabarytom, sprytnie ukryje się w kuchennej zabudowie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W nowym okapie Freggia CHCT5X z linii Primo wykorzystano najnowsze technologie, które zapewniają jego maksymalną wydajność. To niepozorne urządzenie, które liczy sobie jedynie 50 cm szerokości, pracuje z mocą ponad 696 m3/h. A w połączeniu z funkcją Clean Air, która automatycznie aktywuje pracę okapu co godzinę, zadba o jak najlepszą cyrkulację powietrza w kuchni.

Okap wyposażony jest również w funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią codzienne korzystanie z urządzenia. Timer pozwala na precyzyjne ustawienie czasu, po którym zostanie on wyłączony, a cztery tryby pracy, w tym tryb intensywny, szczególnie przydatny w trakcie i po zakończeniu intensywnego gotowania, pomoże zaprogramować odpowiedni poziom jego mocy.  O konieczności pielęgnacji i wyczyszczeniu urządzenia przypomni z kolei wskaźnik zanieczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych i węglowych.

Urządzenie Freggia zostało wyposażone także w lampy LED, które w porównaniu ze zwykłymi żarówkami zużywają znacznie mniej energii. Dodatkowo wyróżniają się przyjemną dla oka barwą światła. Okapem sterujemy za pomocą klasycznych przycisków, podczas budowy których zostały wykorzystane specjalne membrany, przez co programowanie urządzenia jest niezwykle łatwe i przyjemne.

OKAP KUCHENNY FREGGIA CHCT5X

  • Kolor inox, 50 cm szerokości
  • Funkcja Clean Air
  • Oświetlenie LED
  • Wskaźnik zanieczyszczenia filtrów

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe