agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy Power Blender od Beko - urządzenie do zadań specjalnych

Nowy Power Blender od Beko - urządzenie do zadań specjalnych

MAŁE AGD / Blendery / 2018-06-21 10:02:54

Power Blender to nowy kuchenny pomocnik oferowany przez markę Beko - produkt niezbędny w każdej kuchni podczas letnich, upalnych dni. Dzięki 32 000 obrotom na minutę i ostrzom z hartowanej stali to wszechstronne urządzenie błyskawicznie poradzi sobie z najtwardszymi składnikami. Z pomocą Power Blendera szybko przygotujesz domowe zupy, pesto, hummus, owocowe i warzywne koktajle lub masło orzechowe, które świetnie sprawdzą się jako przekąski dla dzieci czy na spotkanie w gronie przyjaciół.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Upalne dni mobilizują do poszukiwania prostych przepisów na dania, które można przygotować bez zbędnego wysiłku. Kolorowe koktajle, lekkie chłodniki, a może warzywne pasty kanapkowe? W przygotowaniu tych propozycji pomoże nowość w ofercie marki Beko – Power Blender TBS3164X do zadań specjalnych. Produkt ten dzięki mocy 1600 W i 32 000 obrotom na minutę szybko rozdrobni nawet najtwardsze składniki, pomagając w przygotowaniu smacznych letnich posiłków dla całej rodziny. Power Blender posiada kielich z wolnego od BPA tritanu o pojemności dwóch litrów i 6 ostrzy z hartowanej stali, które pomogą w szybkim przygotowaniu przekąsek nawet dla większej liczby gości.

  • Nieskończoność możliwości

Nowoczesny kształt i design, płynna regulacja prędkości, a także 4 gotowe programy do rozdrabniania smoothie, lodu, sosów i dipów oraz auto clean to nie jedyne zalety Power Blendera Beko. Marka wykonuje ukłon w stronę rodziców chcących zaangażować w gotowanie swoje dzieci, wyposażając Power Blender w nóżki z podkładką antypoślizgową, co czyni ten kuchenny sprzęt bezpieczniejszym w eksploatacji. Urządzenie z korpusem wykonanym z czarnego metalu z wykończeniem inox łatwo utrzymać w czystości, a jednocześnie stanowi elegancki dodatek w nowoczesnej kuchni.

  • Sugerowana cena: 799 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe