agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy smartfon marki WIKO dostępny w ofercie Plusa

Nowy smartfon marki WIKO dostępny w ofercie Plusa

GSM / Smartfony / 2015-03-13 13:06:00

Francuska marka telefonów WIKO, wprowadziła swój telefon Lenny do oferty operatora komórkowego Plus. Model posiada duży, 5-calowy ekran z 16 mln kolorów oraz dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz. Jest to propozycja łącząca w sobie dobrą jakość i przystępną cenę. Dzięki wymiennym pleckom, dostępnym w różnych kolorach możemy co jakiś czas zmieniać wygląd naszego smartfona. Model jest dostępny w ofercie MIX od 9 marca.

Nowy smartfon Lenny, to połączenie dobrej jakości i przystępnej ceny. Dużą uwagę przykuwa 5-calowy ekran, dzięki któremu komfort korzystania z urządzenia jest naprawdę wysoki. Lenny posiada aparat 5mpx, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz i pamięć którą można rozszerzyć do 32 GB, dzięki karcie micro SD. Dużą zaletą telefonu jest system Dual SIM, dzięki któremu możemy korzystać z dwóch kart przy pomocy jednego urządzenia.

„Naszym celem było stworzenie atrakcyjnego wizualnie i funkcjonalnego smartfona w bardzo przystępnej cenie. Odpowiadając na potrzeby użytkowników, wyposażyliśmy ten model w duży 5-calowy ekran, by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Jesteśmy przekonani, że przypadnie on do gustu Klientom Plusa.” - mówi Mariusz Zieliński, Dyrektor Sprzedaży Wiko w Polsce.

Ponadto smartfon wyposażony jest w system operacyjny Android, który umożliwia korzystanie z setek darmowych aplikacji i swobodnej wymiany danych z innymi telefonami. Lenny występuje w kilku opcjach kolorystycznych, a tylna obudowa jest wymienna, dzięki czemu użytkownicy mogą często zmieniać kolorystykę telefonu.

źródło: wiko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe