agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy system operacyjny i interfejs użytkownika dla smartfona Honor 3C

Nowy system operacyjny i interfejs użytkownika dla smartfona Honor 3C

GSM / Aktualizacje / 2014-12-16 12:03:57

Honor 3C to drugie urządzenie nowej marki Honor, które trafiło do polskich sklepów. Teraz producent zapowiada, że w styczniu 2015 roku użytkownicy tego smartfona będą mogli dokonać dwóch aktualizacji: systemu operacyjnego oraz interfejsu EMUI, by korzystać z najnowszych wersji oprogramowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Honor 3C, który fabrycznie pracuje na systemie Android 4.2, otrzyma aktualizację do Androida 4.4 KitKat. Najnowsza wersja OS-u zapewni urządzeniu bardziej płynną pracę i pozwoli użytkownikowi wykorzystywać nowe rozwiązania systemowe. Z kolei nakładkę EMUI 2.0 będzie można zastąpić interfejsem EMUI 3.0. Dzięki zastosowaniu 845 zmian w stosunku do wcześniejszej wersji, nowa nakładka dodatkowo zwiększy wygodę korzystania z urządzenia i poprawi wygląd systemu.

Za wydajną pracę smartfona Honor 3C odpowiadają czterordzeniowy procesor MediaTek (4x1,3 Ghz) oraz 2 GB pamięci operacyjnej. Dzięki akumulatorowi o pojemności 2300 mAh oraz opatentowanemu systemowi zarządzania energią, urządzenie może pracować cały dzień lub czuwać do 300 godzin. Smartfona wyposażono w 5-calowy ekran HD (720p), wykonany w technologii IPS, zapewniającej bogate kolory, dobrą widoczność przy świetle słonecznym oraz szerokie kąty widzenia. Urządzenie oferuje obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, po to, by nie trzeba było nosić ze sobą dwóch telefonów - np. prywatnego i służbowego. Dobrą jakość zdjęć zapewnia główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 MP z lampą błyskową LED. Dodatkowo Honor 3C wyposażony jest w aparat przedni o rozdzielczości 5 MP, który dzięki funkcji ujęć panoramicznych oraz automatycznemu upiększaniu cery idealnie sprawdza się w robieniu zdjęć selfie. Honor 3C jest dostępny w sklepach internetowych w białej i szarej wersji kolorystycznej w cenie 599 zł.

źródło: honor/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe