agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy wielofunkcyjny trymer WAHL Aqua Groom do używania pod wodą

Nowy wielofunkcyjny trymer WAHL Aqua Groom do używania pod wodą

ZDROWIE I URODA / Trymery / 2018-05-07 11:27:00

WAHL przedstawia Aqua Groom, swój pierwszy wielofunkcyjny trymer odporny na wodę. Ten trymer jest doskonałym urządzeniem do brody i ciała, a jego wyjątkowość polega na tym, że może być używany nawet pod prysznicem.

Ten  odporny na wodę model jest idealnym uzupełnieniem gamy produktów firmy Wahl, która jest ekspertem w zakresie urządzeń do zarostu i jest obecnego na rynku od niemal stu lat. Wielofunkcyjny trymer Aqua Groom jest kolejnym innowacyjnym urządzeniem, oferującym nowe możliwości użytkowania.

Aqua Groom bez wątpienia uwiedzie mężczyzn, którzy szukają wydajnego i wielofunkcyjnego urządzenia : precyzyjne samoostrzące ostrza z wysokowęglowej stali są idealne do trymowania włosów na całym ciele, a dokładne golenie jest możliwe dzięki głowicy o podwójnej folii.

Trymer posiada funkcję szybkiego ładowania (3 minuty użytkowania po minucie ładowania) oraz posiada dwukrotnie większą moc niż zwykła bateria NiMh.

Aqua Groom jest odporny na wodę i idealnie nadaje się do użytku pod prysznicem. Aktywni mężczyźni docenią tę funkcję, która pozwoli raz na zawsze zapomnieć o nieprzyjemnym sprzątaniu włosów po goleniu.

Elegancki design w stylu « sport-chic » zapewnia przyjemny chwyt dzięki antypoślizgowej powłoce i ergonomicznej formie, idealnie dopasowującej się do dłoni. Ten trymer posiada również funkcję blokady, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, na przykład w podróży

  • Odporny na wodę trymer litowo-jonowy,
  • 11 nakładek (1,5. 3. 4. 5. 6. 10. 13. 16. 19. 22 oraz 25 mm)
  • 1 nakładka regulowana o 6 pozycjach (2, 4, 6, 8, 10 oraz 12 mm)
  • Szybkie ładowanie (3 godziny użytkowania po godzinie ładowania)
  • Czas ładowania 60 minut

Wielofunkcyjny trymer Aqua Groom (09899-016) dostępny w cenie 369 PLN.

 

Produkt w komplecie z ładowarką, szczoteczką do czyszczenia, grzebieniem do brody/wąsów, olejkiem do ostrzy, kosmetyczką podróżną.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe