agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ochroń swoje urządzenia z Norton Security

Ochroń swoje urządzenia z Norton Security

INNE / Bezpieczeństwo IT / 2014-10-15 18:00:00

W salonach Komputronik dostępne jest już oprogramowanie antywirusowe Norton Security BOX PL z licencją na rok, przeznaczone dla laptopów, komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Norton Security BOX z licencją na rok to oprogramowanie antywirusowe przeznaczone dla komputerów PC i MAC, smartfonów i tabletów z systemem Android, iPhone-ów oraz iPad-ów. Rozwiązanie oferuje najwyższy stopień wydajności i ochrony, opierając się na technologiach Norton, takich jak Insight, SONAR oraz monitorowaniu przy użyciu agresywnych technik wykrywania, które umożliwiają identyfikowanie nawet najbardziej odpornych zagrożeń. Z kolei Safe Web, Scam Insight, Download Insight oraz Anti-Phishing pomagają określić czy dana witryna jest częścią socjotechnicznego ataku. Program wykorzystuje również Identity Safe, czyli bezpieczną skrytkę na hasła, która zapamiętuje, chroni i automatycznie wprowadza nazwy i hasła użytkownika. Norton Security zaprojektowano tak, aby konsumenci mogli łatwiej niż przedtem uaktywnić zabezpieczenia i zarządzać nimi za pośrednictwem prostego, administracyjnego portalu umieszczonego w chmurze.

Norton Security BOX z licencją na rok dla jednego urządzenia kosztuje w salonach Komputronik 169 zł, dla 5 urządzeń - 249 zł rocznie, a cena Norton Security z Backupem na 10 urządzeń - 299 zł rocznie.

źródło: komputronik/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe