agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Oczyszczacz powietrza Philips do dużych pomieszczeń

Oczyszczacz powietrza Philips do dużych pomieszczeń

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2018-05-11 12:10:00

Nawet jeśli zamkniesz okna, do domu czy biura przedostają się cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny, bakterie i wirusy. Dodatkowo szkodliwe cząsteczki powstają też we wnętrzach, np. kurz, który zawiera roztocza, minerały zewnętrzne i inne cząstki, które mogą wywoływać silne reakcje alergiczne i objawy astmy.  Także podczas gotowania, smażenia i sprzątania mogą wytwarzać się groźne substancje, a nowo wyremontowane pomieszczenia i meble mogą emitować gazy i groźne substancje organiczne.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Warto więc zadbać o jakość powietrza w domu, a smog i alergeny zostawić za drzwiami. Niezawodny będzie oczyszczacz powietrza, który usunie z powietrza niebezpieczne cząsteczki i zmniejszy objawy alergii lub prawdopodobieństwo ich występowania w przyszłości. Jeśli poszukujesz urządzenia do dużych przestrzeni, zdecyduj się na nowy model Philips AC5659/10 z podwójną wydajnością oczyszczania.

  • Podstawą aerodynamicznej konstrukcji nowego oczyszczacza jest precyzyjny kształt z dwoma wentylatorami oraz aż 6 filtrów dla jeszcze lepszej skuteczności oczyszczania. Konstrukcja z podwójnym wlotem powietrza pomaga wzmocnić strumień powietrza, aby zapewnić bardzo wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza CADR, który wynosi aż 500 m³/h. Oczyszczacz posiada też duży zasięg działania do 130 m2. Jest to więc idealne rozwiązanie do większych mieszkań i do domków.
  • Zastosowany w oczyszczaczu system podwójnej, wieloetapowej filtracji skuteczne usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Posiada on atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.
  • Oczyszczacz z zaawansowaną technologią AeraSense automatycznie monitoruje, reaguje i oczyszcza powietrze nawet z najdrobniejszych cząsteczek. W dodatku na bieżąco informuje o jakości powietrza, a Ty widzisz to na wyświetlaczu.
  •  4-stopniowy wskaźni kolorów w prosty sposób wizualizuje aktualną jakość powietrza. Barwa niebieska świetlnego wskaźnika symbolizuje powietrze wolne od alergenów i zanieczyszczeń, a czerwona pokazuje zbyt wysokie zanieczyszczenie powietrza.
  • Oczyszczacz działa z aplikacją Air Matters, która dostarcza kompleksowych informacji i narzędzi pomagających w kontrolowaniu jakości powietrza na zewnątrz oraz wewnątrz domu.

Rekomendowana cena oczyszczacza Philips AC5659/10 wynosi 3 129,00 pln.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe