agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Odkurzacz bezprzewodowy - czy jest warty swojej ceny?

Odkurzacz bezprzewodowy - czy jest warty swojej ceny?

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2017-10-31 11:40:04

Odkurzacz bezprzewodowy, inaczej zwany pionowym lub akumulatorowym, to nowoczesne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało proces odkurzania. Jeśli masz już dość plączących się pod nogami kabli, ciągle wypadającej wtyczki z gniazdka, czy przełączania odkurzacza pomiędzy gniazdkami - odkurzacz bezprzewodowy to sprzęt stworzony właśnie dla Ciebie. Jakie są zalety odkurzania bezprzewodowego?

Odkurzacz bezprzewodowy - wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Funkcjonalność, którą oferują odkurzacze pionowe, z pewnością docenią osoby posiadające duże mieszkanie lub piętrowy dom. Takie odkurzacze są bowiem znacznie lżejsze i wygodniejsze w przenoszeniu. Pracują na akumulatorze, wystarczy więc zadbać, aby bateria była zawsze naładowana i od razu można przystąpić do sprzątania.

Brak kabla to także większe bezpieczeństwo ich użytkowania. Plączący się po podłodze przewód to bowiem nie tylko kłopot, ale także ryzyko potknięcia się o niego czy wywrócenia przedmiotów stojących bezpośrednio na podłodze. Odkurzacz bezprzewodowy nie ma także problemów z dotarciem w każdy zakamarek naszego mieszkania. Nie trzeba więc już szukać w pobliżu gniazdka, aby odkurzyć za jego pomocą cały dom.

Uniwersalny sprzęt odkurzający, tani w eksploatacji i wygodny w przechowywaniu

Odkurzacze bezprzewodowe doskonale nadają się do odkurzania wszystkich rodzajów podłóg. Za ich pomocą szybko posprzątamy więc panele, drewniany parkiet, płytki podłogowe, a także dywany i wykładziny. Odkurzacz pionowy sprawdzi się także do odkurzania tapicerki mebli wypoczynkowych oraz wnętrza auta. Jest to więc sprzęt uniwersalny, który poradzi sobie z każdą praktycznie powierzchnią w naszym domu i poza nim.

Co więcej, odkurzacz bezprzewodowy nie posiada wymiennych worków na zanieczyszczenia. Dzięki temu, nie ma konieczności ciągłego kupowania nowych. Raz zakupiony sprzęt nie wymaga więc od nas wydatkowania na jego użytkowanie. Odkurzacze pionowe są także zgrabne i wprost stworzone do przechowywania. Bez problemu zmieszczą się w schowku na przybory do sprzątania lub w przeznaczonym dla nich kącie. Tę zaletę z pewnością docenią posiadacze małych mieszkań w bloku, gdzie każda oszczędność przestrzeni ma znaczenie.

Nie ma także żadnego problemu z zakupem odkurzacza pionowego, gdyż znajdują się one w ofercie praktycznie każdego sklepu z elektroniką i AGD. Odkurzacz bezprzewodowy w Neonet.pl znajdziesz w atrakcyjnej cenie, a w razie wątpliwości, masz okazję osobiście przekonywać się o jego funkcjonalności oglądając wybrany model w sklepie stacjonarnym.

Odkurzacz bezprzewodowy - sprzęt bez wad?

Tak, jak każde urządzenie, tak i odkurzacze pionowe posiadają pewne wady. Należą do nich m. in. słabsza moc ssąca od tradycyjnych odkurzaczy, konieczność pamiętania o regularnym ładowaniu akumulatora oraz dość wysoka cena ich zakupu. Jeśli jednak szczególnie zależy nam na wygodzie i komforcie użytkowania, odkurzacze pionowe są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem do odkurzania dostępnym w sprzedaży. Warto więc zainwestować w ich zakup, aby sprzątanie stało się znacznie szybsze i bardziej komfortowe.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe