agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odkurzacz Hoover Rhapsody przyspieszy cotygodniowe porządki

Odkurzacz Hoover Rhapsody przyspieszy cotygodniowe porządki

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2018-02-19 12:38:00

Wycieranie kurzu, porządkowanie przedmiotów, odkurzanie… - cotygodniowe sprzątanie mieszkania może zająć nawet kilka godzin. Jak je przyspieszyć i ułatwić sobie czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc? Warto zdać się na odpowiedniego pomocnika. Wielofunkcyjny odkurzacz Rhapsody to urządzenie, za pomocą którego wyczyścimy podłogę, regały, grzejniki, rolety, a nawet wnętrze samochodu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wszechstronny i zaawansowany technologicznie odkurzacz akumulatorowy Rhapsody marki Hoover powstał, by ułatwić czyszczenie każdej powierzchni - od podłogi aż po sufit. Urządzenie jest wygodne w użyciu i wyposażone w liczne akcesoria. Co więcej, z łatwością można zmienić go w odkurzacz ręczny i precyzyjnie wyczyścić każdy zakamarek domu i samochodu. Jakie powierzchnie możemy wysprzątać za pomocą Rhapsody?

Czyszczenie na poziomie podłogi

Szczotka do czyszczenia dywanów oraz podłóg twardych ze szczelinami i szczotka parkietowa  (z naturalnego włosia z filcowymi kółkami) pozwalają skutecznie pozbyć się kurzu, sierści i drobnych zanieczyszczeń z podłogi (niezależnie od materiału, jakim została ona pokryta).

Kółka szczotek elektrycznych z prostym systemem wyjmowania zapewniają doskonałą przyczepność i ogromną możliwość manewru. System Easy Driving pozwala na przechylenie rury próżniowej o 180°, a tym samym ułatwia dostęp do najtrudniejszych obszarów np. przestrzeni pod łóżkiem, szafką czy grzejnikiem.

Czyszczenie powyżej podłóg i na wysokości

Nowoczesne odkurzacze nie służą już tylko do czyszczenia powierzchni płaskich. Dzięki nim pozbędziemy się kurzu i sierści z każdego miejsca. W zestawie Rhapsody dostępne są 4 szczotki przeznaczone do odkurzania powierzchni znajdujących się powyżej podłogi:

 • 2 w 1 szczelinówka i szczotka do kurzu - idealna do czyszczenia księgozbiorów;
 • mini turbo szczotka - idealna do zbierania sierści zwierząt z delikatnych mebli czy do czyszczenia rolet;
 • 2 w 1 duża szczotka do kurzu i mebli - idealna do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli w każdym pomieszczeniu;
 • szczotka do grzejników - idealna do sprzątania grzejników i nie tylko.

Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm) łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2 w 1. Rhapsody z łatwością można zamienić w odkurzacz ręczny i wyczyścić trudno dostępne miejsca w mieszkaniu lub wykorzystać do czyszczenia wnętrza samochodu.

Technologie i ułatwienia w odkurzaczu Rhapsody

Odkurzacz Hoover, poza możliwością czyszczenia każdej powierzchni, posiada również wiele innych rozwiązań usprawniających cotygodniowe porządki:

 • technologia Hspin-Core - unikalna i innowacyjna technologia z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze;
 • tryb Turbo - umożliwia zwiększenie mocy urządzenia np. podczas pozbywania się większych zabrudzeń;
 • display LED - panel informacji, na którym sprawdzisz stan naładowania baterii;
 • oświetlenie LED - na szczotce zainstalowano dodatkowe oświetlenie. Diody zapalają się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne, aby oświetlić przestrzeń i zapewnić najlepsze efekty odkurzania;
 • efektywna bateria i łatwe ładowanie - baterie możesz ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Czas ładowania wynosi 5 godzin, a odkurzacz z pełną baterią pozwala na pracę do 35 minut;
 • wygoda przechowywania - odkurzacz wraz z akcesoriami można przechowywać na wieszaku zamontowanym w szafie lub bezpośrednio na ścianie.

źródło: hoover/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe