agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A gwarantuje  ekstremalnie skuteczne i ciche odkurzanie

Odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A gwarantuje ekstremalnie skuteczne i ciche odkurzanie

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2018-05-16 18:53:00

Za sprawą nowego modelu odkurzacza, Tefal przenosi odkurzanie na zupełnie inny poziom. Tefal Silence Force Cyclonic 4A to unikalny model - jako jedyny odkurzacz bezworkowy na rynku może poszczycić się poczwórną klasą A oraz bardzo cichą pracą.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Odkurzanie w domu to prawdziwa zmora dla uszu - hałas wytwarzany przez tradycyjne odkurzacze może sięgać 80 decybeli. Zdaniem naukowców, taki poziom dźwięku może mieć negatywny wpływ na ustrój nerwowy człowieka, powodować bóle głowy i rozdrażnienie. Tefal znalazł jednak rozwiązanie - stworzył odkurzacz, generujący dźwięk nieprzekraczający 67 decybeli, co można porównać z normalną rozmową. Efekt ten firma Tefal uzyskała wykorzystując system Extreme Silence, bloki wyciszające silnik oraz dodatkowe elementy tłumiące hałas. Tak cichy odkurzacz przyda się również w domach zamieszkiwanych przez te czworonogi, które boją się hałasu.

Jednak wyjątkową cechą tego bezworkowego modelu jest fakt, że jego cichą pracę połączono z niezwykłą skutecznością odkurzania na wszystkich powierzchniach. Odkurzacz ten jako jeden z nielicznych posiada klasę A jeśli chodzi o odkurzanie na dywanach i wykładzinach z krótkim i długim włosiem. Jest to w dużej mierze zasługa specjalnie zaprojektowanej, trzypozycyjnej szczotki P3WER GLIDE, która dostosowuje się do odkurzanej powierzchni. Miłośnikom zwierząt spodoba się też zestaw akcesoriów - turboszczotek do usuwania sierści z kanap czy dywanów.

Dodatkowo odkurzacz posiada trzy poziomy filtrowania (technologia cykloniczna, filtr piankowy, wysokowydajny filtr EPA) i zapewnia wysoki poziom czystości wydmuchiwanego powietrza - pozwala wychwycić
>99,98% pochłanianego kurzu.
Dobra wiadomość dla osób dbających o domowy budżet oraz o środowisko - odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A łączy ekstremalną skuteczność odkurzania na różnych powierzchniach z niskim zużyciem energii. Przyczynia się to do zmniejszenia rachunków za prąd.

Warto dodać, że sprzęt posiada długi, ponad ośmiometrowy kabel, więc niweluje konieczność przełączania między gniazdkami w trakcie odkurzania. Do tych zalet dochodzi zwrotność odkurzacza i łatwość jego przesuwania dzięki dużym, nieblokującym się kołom. Ponadto ma ergonomiczną budowę ułatwiającą jego przechowywanie.

Nowy odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A jest odpowiedzią na najbardziej palące potrzeby dzisiejszego konsumenta i gwarantuje ekstremalnie skuteczne odkurzanie. Jest dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej: 1399 złotych brutto.

źródło: tefal/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe