agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Odkurzacze Sebo na wybiegu

Odkurzacze Sebo na wybiegu

2012-06-06 13:24:00

W niedzielę, 3 czerwca w ramach XVI Gali Moda&Styl w Soho Factory w Warszawie odbył się specjalny pokaz designerskich odkurzaczy marki SEBO. Na pokazie zaprezentowanych zostało siedem modeli odkurzacza Felix w stylizacjach nawiązujących do estetyki vintage.

Podczas ostatniej, XVI edycji gali Moda&Styl - jednej z największych imprez modowych stolicy - odbył się niecodzienny pokaz designerskich odkurzaczy niemieckiej marki SEBO. Modelki, których kreacje zostały dobrane specjalnie do wyglądu każdego odkurzacza, zaprezentowały 7 innowacyjnych odkurzaczy kolumnowych serii SEBO Felix 1 Premium. Fun, Classic, Ice Blue, Rosso, Platinum, White oraz Crystal - ozdobiony tysiącem kryształów Swarovskiego - to kolekcja designerskich odkurzaczy, które wyglądem i charakterem nawiązują do kolorowej estetyki vintage.

[[[zdjecie,6784,prawa]]] "Pomysł, żeby zorganizować specjalny pokaz odkurzaczy na wybiegu, bardzo nam się spodobał. Każdy z odkurzaczy Felix ma swój niepowtarzalny charakter i styl, więc zestawienie ich z modelkami w stylistyce vintage było bardzo naturalne. Chcielibyśmy, aby odkurzacze Felix były jak luksusowy dodatek dla nowoczesnej kobiety, postrzegany na tej samej zasadzie co nowa torebka czy designerski kapelusz" - mówi Marlena Waśniewska, marketing support manager z SEBO Polska.

źródło: sebo/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe