agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D BD-H8500 z twardym dyskiem

Odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D BD-H8500 z twardym dyskiem

SPRZĘT RTV / Odtwarzacze DVD / Blu-ray / 2014-04-03 18:11:00

Na najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Samsung obejrzymy filmy w znakomitej jakości Full HD, również w 3D. Dzięki funkcji skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p nasza filmowa kolekcja zyska nową jakość wzbogaconą o większą ilość szczegółów i żywsze kolory. Optymalne ustawienia i najwyższą jakość obrazu zapewni zintegrowany system BD Wise. Dobierze on najistotniejsze parametry w urządzeniach Samsung podłączonych do odtwarzacza za pośrednictwem kabla HDMI, tak aby spotęgować filmowe doznania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Naziemną telewizję cyfrową obejrzymy na ekranie telewizora dzięki wbudowanemu w odtwarzacz tunerowi DVB-T. Dzięki temu, nie musimy kupować kolejnych urządzeń i narażać się na zbędną plątaninę kabli - antenę telewizyjną wystarczy podpiąć do odtwarzacza Samsung BD-H8500. Odtwarzacz Blu-ray został także wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB. Jest to niezwykle pożyteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli nagrywać nasze ulubione telewizyjne seriale czy programy.

Połączenie z Internetem oraz innymi urządzeniami podpiętymi do domowej sieci lokalnej umożliwi zintegrowana karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct. Za pośrednictwem rozbudowanych funkcji sieciowych odtwarzacza skorzystamy m. in. z najnowszego panelu SmartHub oraz z funkcjonalności Samsung Link - pozwoli ona uzyskać dostęp do zasobów znajdujących się w sieci lokalnej oraz do przestrzeni dyskowej w chmurze. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia odtwarzacza z innymi urządzeniami znajdującymi się w sieci domowej, do dyspozycji użytkowników zostaną oddane takie funkcje jak np. Screen Mirroring, pozwalająca na przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń przenośnych na ekran telewizora. Dzięki temu będziemy mogli oglądać telewizję na ekranie tabletu w znajdując się w innym pomieszczeniu niż telewizor.

Wśród rozbudowanych funkcji modelu BD-H8500 wyposażonego w dwurdzeniowy procesor, znajdzie się także system Anynet+ sterujący wszystkimi podłączonymi urządzeniami firmy Samsung jednym pilotem. Ponadto, najnowszy odtwarzacz Samsung serii 8 umożliwi konwersję zawartości płyt audio do plików MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć zewnętrzną USB.

  • Sugerowana cena detaliczna BD-H8500 : 1699 PLN

źródło: samsung/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe