agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odtwarzacze HI-FI Astell&Kern z Apple Music oraz YouTube

Odtwarzacze HI-FI Astell&Kern z Apple Music oraz YouTube

SPRZĘT RTV / Sprzęt przenośny / 2019-08-09 10:49:08

Najnowsze odtwarzacze spod znaku Astell&Kern stoją teraz otworem dla jeszcze większej liczby klientów. Klienci mogą pobrać aktualizacje software-u, który wprowadza obsługę serwisu muzycznego Apple Music. AstellKern to już nie tylko odtwarzacze, to przenośne centrum muzyki i video, na najwyższym poziomie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

A zatem użytkownik ma już dostęp do ponad 20-tu rożnych serwisów muzycznych m.in. Amazon Music, Pandora, SoundCloud, Spotify, Tidal, Sirius XM, Tune-In Radio, Qobuz, myRadio, AWA, KK Box, Melon, Bugs Music, KT Genie, BandCamp , Joox, MOOV czy Music Mate.

Część z wymienionych serwisów oferuje możliwość zapisu ulubionej muzyki offline. I tutaj na pewno przyda się możliwość obsługi kart pamięci o pojemności aż 1TB. Również tę opcję otrzymamy aktualizując swój odtwarzacz  Z kolei najnowsza aktualizacja, która w momencie pisania tekstu powinna być już do pobrania to możliwość odtwarzania video z popularnego serwisu jakim jest YouTube.

Obsługę Youtube wspierają jedynie modele SP1000M, SP1000, SP2000 oraz SE100. Wszystkie aktualizacje są dostępne bezpłatnie a aktualizacja (upgrade) odbywa się online z  poziomu odtwarzacza.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe