agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Okap, czyli cichy sojusznik w Twojej kuchni. 5 najlepszych okapów dla każdego miłośnika gotowania

Okap, czyli cichy sojusznik w Twojej kuchni. 5 najlepszych okapów dla każdego miłośnika gotowania

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2018-03-08 11:41:28

Jeśli często gotujesz, na pewno zauważyłeś, jak zapach potraw rozchodzi się po całym mieszkaniu. Co więcej, widzisz, że na szafkach i ścianach sąsiadujących z kuchenką osadza się tłuszcz, który ciężko później usunąć. Aby tego uniknąć, wystarczy włączać okap kuchenny podczas gotowania. Jaki typ okapu najlepiej sprawdzi się w kuchni osoby, która często przygotowuje posiłki w domu?

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Przygotowaliśmy 5 propozycji okapów kuchennych, na które warto zwrócić uwagę.

  • Okap teleskopowy Candy CBT6135X

Nowoczesny okap Candy to urządzenie typu teleskopowego, którego powierzchnia pochłaniająca składa się z dwóch elementów. Urządzenie rozpoczyna pracę dopiero po wysunięciu przedniej części, co zwiększa dodatkowo jego powierzchnię wchłaniania.

Okap CBT6135X pracuje w 2 trybach - pochłaniacz i wyciąg. Posiada też specjalne filtry przeciwtłuszczowe, które oddzielają tłuszcz od innych oparów kuchennych, co chroni meble przed trudno zmywalnym osadem. Dodatkowo okap wyposażony jest w filtr węglowy, który działa w trybie pochłaniania. Niezaprzeczalnym atutem filtra są właściwości węgla aktywnego - wyłapuje on z powietrza cząsteczki zapachowe oraz inne szkodliwe substancje. Dzięki niemu możesz cieszyć się czystym powietrzem nawet po wielogodzinnym gotowaniu. Komfort użytkowania zwiększa również oświetlenie halogenowe.

  • Okap Candy CMB97SLX WIFI

Okap kominowy CMB97SLX WIFI to urządzenie wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Dzięki możliwości podłączenia okapu do dedykowanej aplikacji SimplyFi możesz zarządzać pracą sprzętu i monitorować jego stan za pomocą smartfona lub tableta. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię, gdy w pomieszczeniu wykryje dym. Dodatkowo możesz też zdalnie włączyć oświetlenie ledowe okapu. Nowoczesny system wentylacji gwarantuje czyste powietrze w domu oraz cichą pracę urządzenia. Oznacza to, że pracujący okap nie będzie przeszkadzał Ci w codziennych czynnościach.

  • Nowoczesny okap Candy CVMA90N

Funkcjonalny i designerski okap Candy CVMA90N to urządzenie wykonane z czarnego, połyskliwego szkła posiadające 2 tryby pracy - pochłaniacz i wyciąg - oraz aż 4 stopnie regulacji prędkości, w tym tryb TURBO działający z prędkością 611 m3/h.

Nie sposób nie wspomnieć o intuicyjnej obsłudze okapu. Dzięki możliwości sterowania dotykowego na wyświetlaczu elektronicznym bez trudu możesz zmienić tryb pracy urządzenia oraz sprawdzić parametry pracy sprzętu. Ten model wyposażony jest również w funkcjonalny timer, oświetlenie LED i filtr przeciwtłuszczowy.

  • Designerski okap Candy CVR60N

Okap Candy CVR60N to urządzenie o nietypowym, okrągłym kształcie, które sprawdzi się szczególnie w nowocześnie urządzonej kuchni. Mimo małych rozmiarów (jedynie 60 cm szerokości) posiada regulacje prędkości, w tym tryb TURBO, który osiąga maksymalną prędkość 728 m3/h. Najlepszą wydajność i skuteczność urządzenia zapewniają m.in. klasa energetycznaA, funkcjatimer (opóźnienie uruchomienia sprzętu) oraz filtr przeciwtłuszczowy umożliwiający oddzielenie tłuszczów od innych oparów kuchennych i ochronę mebli. Okapem Candy możesz sterować dotykowo, a dzięki wyświetlaczowi elektronicznemu na bieżąco śledzić pracę urządzenia.

  • Okap typu wkład Candy CBG640/1X

CBG640/1X to okaptypu wkład, co oznacza, że urządzenie montowane jest w spodniej części szafki kuchennej. Sprzęt Candy posiada 3 prędkości oraz 2 silniki, a dodatkowe oświetlenie halogenowe gwarantujące odpowiedni poziom światła w trakcie gotowania. Zwróć również uwagę na filtry, w które wyposażony jest okap. Filtr węglowy, który wciąga nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia, a następnie wypuszcza świeże i czyste powietrze oraz 2 filtry przeciwtłuszczowe, które umożliwiają oddzielenie tłuszczu od pozostałych oparów, a dzięki temu chronią meble przed trudnym do usunięcia osadem.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe