agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Olympus Roadshow Break Free, czyli seria spotkań z ekspertami  w dziedzinie fotografii

Olympus Roadshow Break Free, czyli seria spotkań z ekspertami w dziedzinie fotografii

2019-11-21 09:13:26

Sześciu specjalistów, 20 miast i 32 lokalizacje. Od 19 listopada do 14 grudnia wszyscy pasjonaci fotografii mogą wziąć udział w Olympus Roadshow Break Free, czyli wydarzeniu, podczas którego specjaliści z branży udzielą bezpłatnych porad oraz pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu. Wydarzenie to również okazja do przetestowania obiektywów oraz aparatów.

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz - to tylko niewielka część miast, w których miłośnicy fotografii oraz osoby rozpoczynające przygodę z aparatem będą mogli spotkać się ze specjalistami, aby udoskonalić swój warsztat fotografowania i wysłuchać cennych porad. W dniach 19 listopada - 14 grudnia w ramach  Olympus Roadshow Break Free specjaliści marki Olympus w składzie: Przemysław Jakubczyk, Sławomir Berski, Jacek Łabaj, Andrzej “Fetish” Frankowski, Jakub Kazimierczyk i Stanisław Surman w 32 lokalizacjach będą do dyspozycji wszystkich miłośników fotografii i nie tylko.

Dodatkowo w trakcie spotkań ze specjalistami wszyscy chętnie będą mieli okazję, aby przetestować aparaty z serii OM-D, w tym najnowszy model E-M5 Mark III oraz pozostałe akcesoria marki Olympus.

Wydarzenie Olympus Roadshow Break Free odbędzie się w dniach 19 listopada - 14 grudnia w 32 lokalizacjach - salony CEWE Fotojoker, Cyfrowe, Notopstryk, CamFoto, Fotopoker oraz Foto-Plus zlokalizowanych w 20 polskich miastach. Niezależnie od lokalizacji, udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Harmonogram dostępny na stronie: https://partner.olympus.pl/olympus-roadshow-break-free/

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe