agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Outlet telefonów w Orange to okazja na świetny telefon w niższej cenie

Outlet telefonów w Orange to okazja na świetny telefon w niższej cenie

GSM / Telefony / 2022-06-22 14:23:10

Planujesz zakup smartfona? Chcesz mieć smartfon ze świetnymi parametrami w niższej cenie? Świetnym rozwiązaniem jest outlet  telefonów w Orange, w którym znajdziesz urządzenia „jak nowe”. Poznaj zalety outletu smartfonów i wybierz coś dla siebie.

Outlet w Orange

Outlet telefonów w Orange to proekologiczna inicjatywa, która ma na celu dać smartfonom drugie życie i umożliwić zakup telefonów ze świetnymi parametrami w niższych cenach. W outlecie Orange znajdziesz telefony nowe, które miały na przykład uszkodzone pudełko, a także modele używane, ale profesjonalnie odnowione, doprowadzone do stanu „jak nowy”. Wszystkie sprzęty przechodzą dokładne ekspertyzy techniczne, potwierdzające sprawność podzespołów.

Kupując w outlecie smartfonów w Orange, otrzymujesz kompletny zestaw – czyli smartfon w ekologicznym pudełku, z ładowarką i dokumentacją. Zyskujesz też gwarancję na urządzenie – w przypadku większości modeli 24 miesiące. Telefony z outletu Orange pochodzą z wiarygodnego źródła, dzięki czemu ograniczasz ryzyko dodatkowych, niespodziewanych kosztów – wszystkie urządzenia są najwyższej jakości, bez blokady SIM-lock, dobrze przygotowane do użytku.

Outlet smartfonów – zalety

Dlaczego warto korzystać z outletu smartfonów? Poznaj największe zalety tego rozwiązania.

  • Troska o środowisko – odnowienie smartfona to znacznie mniejsze obciążenie dla planety, niż wyprodukowanie nowego telefonu. Odnowione smartfony, które dostały drugie życie, mogą z powodzeniem posłużyć użytkownikom przez kolejne lata.
  • Niższe ceny smartfonów ze świetnymi parametrami – możesz kupić odnowiony model w znacznie niższej cenie, niż ten fabrycznie nowy.
  • 12-miesięczna rękojmia lub 24-miesięczna gwarancja – telefony odnowione oferowane w Orange mają zwykle 24-miesięczną gwarancję.

Outlet smartfonów – jak je kupić w Orange?

Smartfony odnowione możesz kupić w Orange razem z abonamentem – zarówno podczas przedłużania umowy, jak i podpisywania nowej. Jeśli wybierzesz ofertę z abonamentem, telefon może być jeszcze tańszy! Możesz też skorzystać z oferty bez abonamentu, również nie będąc klientem Orange – wtedy możesz zapłacić od razu za urządzenie lub wybrać korzystne raty 0%.

Poznaj najciekawsze telefony i urządzenia w outlecie Orange. Znajdziesz tu nie tylko smartfony, lecz także tablety, smartwatche i wiele innych. Możesz liczyć na telefony Samsunga, Apple czy Xiaomi w niższych, outletowych cenach.

Telefon z obsługą 5G, iPhone, a może Samsung? Wybierz coś dla siebie w outlecie Orange i ciesz się urządzeniem w świetnej jakości przez lata. Pamiętaj też, że w Orange swoje stare, nieużywane smartfony, które leżą w Twojej szufladzie, możesz oddać do bezpiecznej utylizacji lub odsprzedać, jeśli są sprawne i nie mają więcej niż 5 lat.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe