agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Panasonic wprowadza nową, kompaktową golarkę ES-CV51

Panasonic wprowadza nową, kompaktową golarkę ES-CV51

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2017-08-31 08:04:00

Ponieważ wygoda stosowania i różnorodność golarek do golenia na sucho i na mokro powoduje ich rosnącą popularność, Panasonic wprowadza nową kompaktową golarkę ES-CV51 do szybkiego i dokładnego golenia w domu i w podróży, zależnie od Twoich preferencj i stylu. 5-ostrzowy system golenia i szybki silnik liniowy sprawiają, że nowa, kompaktowa golarka posiada większą moc, osiągając jednocześnie wysoką precyzję, dzięki której Twoja skóra po goleniu będzie gładka, niezależnie od tego, w jakich warunkach będziesz się golić.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dla wielu mężczyzn golenie jest kluczowym elementem codziennej toalety. Wybranie odpowiedniego urządzenia jest w związku z tym ważnym wyborem dotyczącym stylu życia. Większość mężczyzn potrzebuje golarki, która będzie się sprawdzać nawet pod presją czasu - z odpowiednim urządzeniem szybko osiągniesz efekt jak po wyjściu od barbera.

W nowej golarce Panasonic liniowy silnik napędza ostrza z wyjątkową szybkością 14 000 cykli na minutę, (CPM) bez przerwy, aż do momentu, kiedy skończysz się golić. Oznacza to, że możesz się ogolić na gładko, a moc ostrzy pozostaje tak samo wysoka aż do samego końca - nawet kiedy będziesz się golić w miejscach, w których Twój zarost jest gęsty.

Nowy 5-ostrzowy system pozwala się ogolić na gładko

Ostrza wyjątkowej japońskiej technologii Panasonic ES-CV51 sprawiają, że golarka pozwala na niezwykle gładkie golenie, pozwalając okiełznać nawet najbardziej uciążliwy zarost. Urządzenie wyposażone jest w liniowy silnik i ostrza poddane obróbce z użyciem nanotechnologii, ustawione pod ostrym, 30-stopniowym kątem, które ucinają włos przy samej nasadzie. Dzięki takim rozwiązaniom technologicznym żaden włos nie zostanie pominięty.

Nieważne, jak wygląda Twój zarost: nawet, jeżeli jest wyjątkowo twardy, ma już kilka dni, lub leży płasko na skórze, z nową maszynką od Panasonic możesz szybko ogolić się do gładkiej skóry. Specjalna owalna folia wykańczająca i odpowiednio ustawione ostrza idealnie dopasowują się do skóry, pozwalając na gładkie golenie na całej jej powierzchni. Ostrze grzebieniowe precyzyjnie przechwytuje dłuższe włoski, leżące płasko na szczęce lub na szyi, a wykańczająca folia ucina je z niesamowitą precyzją dokładnie przy samej skórze.

Specjalny dobór parametrów zapewnia optymalny rezultat golenia

Dzięki urządzeniu do golenia na sucho i na mokro możesz golić się w każdych warunkach. Pod prysznicem z wodą i żelem, albo wygodnie i szybko, na sucho - golarka zapewnia większą elastyczność zarówno przy goleniu z wodą, jak i bez. Golarka ES-CV51, wyposażona jest w Czujnik Golenia, który automatycznie sprawdza gęstość brody i odpowiednio do niej reguluje moc cięcia. W tym samym czasie ostrza przesuwają się gładko po skórze dzięki specjalnym ślizgaczom, które sprawiają, że możesz ukształtować swoją brodę dokładnie tak, jak chcesz, niezależne od tego, czy chcesz uzyskać równo przystrzyżony kilkudniowy zarost, czy ogolić się całkiem na gładko , bez ryzyka zadrapania, zacięć i podrażnienia skóry.

Niezależnie od tego, jakie masz wymagania i preferencje związane z goleniem, z nową maszynką ES-CV51 ogolisz się błyskawicznie i wygodnie, zarówno w domu, jak i w podróży. Dzięki tej golarce nie tylko osiągniesz precyzję profesjonalnego barbera - zakup tej maszynki pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas, które przeznaczyłbyś na taką wizytę.

Kompaktowa, 5-ostrzowa golarka do golenia na sucho i na mokro

ES-CV51

 • wysokiej klasy design metalowego urządzenia 
 • gładki ślizgacz 
 • czujnik golenia 
 • wysoka szybkość (14 000 cykli na minutę) / silnik liniowy 
 • ostrza 30o wypolerowane z użyciem nanotechnologii 
 • dopasowujące się ostrza łukowe 
 • wysuwany trymer 
 • ostrze trymera ustawione pod ostrym kątem 45o 
 • pojemność baterii / poziom naładowania sygnalizowany 3 diodami 
 • kontrolka stanu 
 • działa do 45 minut bez podłączania 
 • golenie

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe