agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Parownice do ubrań, czyli co może zdziałać para

Parownice do ubrań, czyli co może zdziałać para

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2017-06-02 11:11:00

Parownice do ubrań Philips są pomocne przy odświeżaniu ubrań, niwelowaniu brzydkich zapachów i zabijaniu bakterii. Urządzenia przydadzą się zarówno do garderoby, jak i zasłon czy tapicerowanych mebli.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

O ile łatwiej byłoby nie musieć ciągle wyjmować żelazka, a i tak mieć zawsze zadbaną garderobę i dobrze wyglądające ubrania bez zagnieceń. Na szczęście z pomocą przychodzi steamer, czyli parownica do ubrań, która łatwo odświeży całą garderobę, w tym delikatne tkaniny oraz ubranka dziecięce. Parownica posłuży też do odświeżania grubszych zasłon, delikatnych firanek lub tapicerowanych mebli.

Para buch

Parownica do ubrań to świetne uzupełnienie żelazka. Jak działa to urządzenie? Steamer jest gotowy do pracy niezwykle szybko - wystarczy nalać wodę do specjalnego zbiornika, podłączyć do prądu, poczekać niecałą minutę i... para gotowa! Dalej należy naciskać przycisk i przykładać steamer bezpośrednio do tkaniny, a para będzie wydobywać się w sposób ciągły i wnikać w jej głąb, rozprostowując i odświeżając ją.

Wiele zastosowań w domu

Do czego przyda się parownica? Steamer jest bezpieczny dla wszystkich tkanin, więc w zasadzie nie ma ograniczeń w jego użyciu i możesz stosować go do codziennego odświeżania ubrań, które wyjęte z szafy nie zawsze prezentują się idealnie. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku wygładzania zagnieceń z delikatnych ubrań, o które boisz się przy normalnym prasowaniu żelazkiem lub takich z aplikacjami, plisami i falbanami.

Parownica świetnie poradzi sobie również z grubszymi swetrami, marynarkami i płaszczami, których nie pierze się po jednym użyciu lub trzeba oddawać do czyszczenia chemicznego. Para odświeża, usuwa nieprzyjemne zapachy i zabija bakterie. Gorąca para zabija do 99,9% bakterii, a to oznacza, że steamer nadaje się również doskonale do dezynfekowania ubranek i zabawek dziecięcych, o które należy przecież dbać wyjątkowo szczególnie.

Steamerem odświeżysz też w pionie firanki, zasłony i kotary oraz w poziomie tapicerkę mebla. W przypadku grubszych tkanin, możesz użyć też dołączonej szczotki, która wyczesuje włókna tkaniny, umożliwiając lepsze wnikanie pary i odświeżenie materiału.

Parownice do ubrań Philips

W ofercie Philips znajdziesz poręczne parownice Steam&Go, które znajdą wiele zastosowań na co dzień w domu, ale przydadzą się również w podróży, gdy nie masz pod ręką żelazka. Dzięki funkcji 2w1 steamerów możesz używać zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto dostępny jest nowy steamer StyleTouch Pure GC440, który posiada największy zbiornik wody wśród dotychczasowych modeli ręcznych Philips. Jego pojemność 200 ml umożliwia odświeżenie do 3 ubrań za jednym razem, przez co jest idealny do szybkich poprawek kilku sztuk garderoby. Dodatkowo StyleTouch Pure posiada ładny design i umożliwia postawienie go bezpiecznie w pionie na podstawie, dzięki czemu możesz go trzymać w widocznym miejscu w pokoju, by był zawsze pod ręką. Dzięki funkcji Quick Calc Release, czyli szybkiemu usuwaniu kamienia, urządzenie może działać dłużej, zapewniając taką samą wydajność pary przez wiele lat.

Philips posiada również steamery stojące z wbudowanym wieszakiem z funkcją Hang&Lock zapewniającym stabilność podczas pracy i znacznie większym zbiornikiem wody o pojemności 1,2l. Z parownicami stojącymi znacznie szybciej - już w kilku ruchach usuniesz zagniecenia z ubrań, a urządzenia posiadają 3 poziomy strumienia pary, w tym tryb ECO. Dodatkowo modele GC565 i GC568 dzięki innowacyjnej technologii AirStretch pozwalają osiągnąć zadawalające efekty jeszcze szybciej! Siła ssąca delikatnie przyciąga ubrania do płyty parowej, co pozwala bezpiecznie i łatwo usunąć zagniecenia. Z kolei model GC535 dzięki specjalnej nasadce zapachowej MyEssence umożliwia nie tylko odprasowanie tkanin, ale też nadanie im ulubionego zapachu.

Rekomendowane ceny steamerów Philips wynoszą:

  • Steamer ręczny GC320/55 - 319,00 pln
  • Steamer ręczny  GC332/67 - 359,00 pln
  • Steamer ręczny GC332/87 - 359,00 pln
  • Steamer ręczny GC440/47 - 449,00 pln
  • Steamer stojący GC535/35 - 719,00 pln
  • Steamer stojący GC565/95 - 1029,00 pln
  • Steamer stojący GC568/65 - 1119,00 pln

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe