agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Perfekcyjnie doprasowana promocja

Perfekcyjnie doprasowana promocja

2017-11-13 12:11:35

Jeśli prasowanie może być przyjemnością to z pewnością za sprawą tej promocji, w której za zakup żelazka lub stacji pary otrzymamy zwrot VAT. Perfekcyjnie doprasowana promocja właśnie nabrała nowego znaczenia.

Powiedz mi ile prasujesz…

… a powiem Ci, jakiego sprzętu potrzebujesz. Świeżo upieczeni rodzice prawdopodobnie mogą uchodzić za mistrzów prasowania. Góra ubrań do prasowania to ich codzienność, a później, z wiekiem ubrań jest tyle samo lub coraz więcej, bo sukienki córki nie mieszczą się w szafie, a koszule męża trudno zliczyć. Rozwiązaniem dla mierzących się najczęściej z górą prasowania, jest stacja pary. Prasowanie w pionie, czy w poziomie, dżinsy a zaraz po nich koszula, to żaden problem dla tego urządzenia. Co więcej, dzięki mocniejszemu uderzeniu pary, stacja pary upora się z zagnieceniami szybciej, a w dodatku z zapewnieniem pełnej higieny prasowanych ubrań, dzięki specjalnemu programowi Hygiene. Z pomocą dla prasujących dużo mniej lub tych, którzy nieśmiało zaczynają dopiero swoją przygodę z prasowaniem, przychodzą gwarantujące perfekcyjny efekt żelazka. Mniejsze i z siłą wyrzutu pary, która rozprostuje nawet największe zagniecenia, szybko staną się niezbędnymi pomocnikami w domu. I nawet jeśli nie sprawią, że pokochamy prasowanie, to staną na straży jego bezpieczeństwa, dzięki SensorSecure - innowacyjnemu rozwiązaniu, dzięki któremu możemy się zapomnieć, bo żelazko grzeje tylko wtedy, gdy trzymamy je w dłoni. Za co jeszcze je polubimy? Za szybkość i gotowość do działania, a przede wszystkim łatwość w użyciu i ochronę naszych ubrań, którą zapewnia iTemp - uniwersalne ustawienie temperatury, dzięki której po uprasowaniu spodni nie musimy pamiętać o zmianie ustawień temperatury, jeśli na desce czeka już jedwabna koszula.

Podwójny zysk

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad usprawnieniem prasowania i zakupem żelazka lub stacji pary, marka Bosch przygotowała promocję, w której zakup urządzenia premiowany jest zwrotem VAT.

Szczegóły i regulamin „Perfekcyjnie doprasowanej promocji” dostępne są na stronie: www.bosch-home.pl

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe