agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Philips Multicooker

Philips Multicooker

MAŁE AGD / Frytownice / 2013-09-24 13:43:00

Dysponujący mocą 980W Multicooker pomoże Ci sprostać kulinarnych wyzwaniom i osiągnąć spektakularne efekty! 22 ustawienia temperatury, 12 programów do gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu czy makaronu jak również pieczenia a nawet przygotowania domowego jogurtu oraz owocowych przetworów pozwala zaskakiwać rodzinę i przyjaciół różnorodnością i smakiem przygotowywanych przez Ciebie potraw, za każdym razem.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Specjalnie dostosowane programy, regulacja temperatury (od 40oC do 180 o C) oraz czasu gotowania (od 5min. do 12 godz.) sprawiają, że posiłki przygotowane z pomocą Multicooker’a są zawsze doskonałe.System podgrzewania 3D, odpowiedzialny za równomierne podgrzewanie, zapobiega przypaleniu lub rozgotowaniu potrawy. Dzięki funkcji opóźnionego startu(do 24h)dania są gotowe na czas, niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz. Multicooker wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu i przełącza na funkcję utrzymywania ciepła.Wewnętrzna misa została pokryta nieprzywierającą, łatwą w czyszczeniu powłoką, którą można umyć w zmywarce.

  • Philips Multicooker - jedno urządzenie, wiele możliwości

Z urządzenia Multicooker możesz korzystać w domu, na wakacjach, na kampingu, w akademiku - zawsze wtedy, gdy chcesz przygotować pełnowartościowy posiłek nie spędzając wielu godzin w kuchni. Dzięki Multicooker oszczędzasz mnóstwo cennego czasu, ponieważ nie musisz doglądać procesu przygotowania potraw a sprzątanie zajmuje tylko chwilę!

  • Rekomendowana cena detaliczna Multicooker wynosi 549pln.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe