agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Philips Xenium V377 dla Twojego dziecka w ofercie Junior Box w Play

Philips Xenium V377 dla Twojego dziecka w ofercie Junior Box w Play

GSM / Smartfony / 2017-01-11 12:44:28

Philips Xenium V377 to idealny telefon dla Twojego dziecka. Jest atrakcyjny wizualnie, solidnie wykonany, wydajny. Oferuje niezwykle długi czas działania na jednym ładowaniu. Jest też niedrogi - w ofercie Junior Box w Play jest dostępny już od złotówki. 

V377 to przede wszystkim potężna bateria i energooszczędne komponenty. Akumulator o pojemności aż 5000mAh, energooszczędne podzespoły, technologia Xenium oraz fizyczny przycisk oszczędzania energii zagwarantują, że nigdy nieoczekiwanie nie stracisz kontaktu ze swoim podopiecznym. 

Charakterystyczna obudowa z czerwonymi wstawkami jest utrzymana w młodzieżowej stylistyce, a jej jakość wykonania pozwoli przetrwać przygody, jakie codziennie spotykają Twoje pociechy. Dzięki gumowanej tylnej klapce urządzenie dobrze leży w dłoni i nie śliga się.

Pięciocalowy ekran HD IPS zapewnia świetną jakość szczegółów i odwzorowanie kolorów, przy równoczesnym niskim zużyciu energii. Philips Xenium V377 pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1. Jeśli chodzi o podzespoły, to urządzenie napędza czterordzeniowy procesor 1,3 GHz współpracujący z 1 GB pamięci RAM, który zapewni płynne działanie aplikacji.  Wbudowane 8 GB pamięci, które można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB dzięki slotowi kart microSD, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca na muzykę i zdjęcia. 

źródło: philips/agdrtv24.pl