agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Piekarnik Watch&Touch od Candy - rewolucja w kuchni (wideo)

Piekarnik Watch&Touch od Candy - rewolucja w kuchni (wideo)

DUŻE AGD / Piekarniki / 2017-12-29 13:17:00

Kuchnia to serce domu - w niej często gromadzi się rodzina, w niej powstają posiłki, które zachwycają gości, w niej rodzi się pasja do gotowania. Piekarnik to natomiast najważniejszy sprzęt w naszej kuchni, a bez niego trudno wyobrazić sobie spotkania, przyjęcia, święta czy niedzielne obiady. Candy stworzyło nowoczesny piekarnik, dzięki któremu możesz rozwijać swoją pasję bez żadnych ograniczeń.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Piekarnik Watch&Touch od Candy to rewolucja w kuchni. To jedyny piekarnik wyposażony w funkcję Wi-Fi z unikalnymi drzwiami all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD. Za pomocą jednego dotknięcia możemy kontrolować przygotowywane potrawy.

Sprawdź, dlaczego Watch&Touch to sprzęt, który koniecznie powinien znaleźć się w Twojej kuchni.

Wyjątkowy ekran dotykowy - 19-calowy interfejs jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Pozwala w każdej chwili sprawdzić stan przygotowanej potrawy. Wybierz tryb pieczenia na drzwiach piekarnika i przewiń w dół, aby za jednym dotknięciem znaleźć swój ulubiony przepis. Proste w obsłudze sterowanie umożliwia pełną kontrolę postępów pieczenia w każdej chwili.

Zintegrowana kamera HD - po raz pierwszy mamy szansę z bliska obejrzeć cały proces pieczenia - bez otwierania piekarnika. W każdej chwili na ekranie możemy zobaczyć, na jakim etapie przygotowania jest danie, jaka temperatura panuje w środku i ile czasu zostało do końca pieczenia.

Połącz się ze swoim piekarnikiem dzięki Wi-Fi - w dowolnym  miejscu i czasie, za pomocą prostego dotknięcia swojego smartfonu lub tabletu i wyjątkowej aplikacji Candy Simply-Fi, możemy sprawdzić stan przygotowywanej potrawy i cieszyć się doskonałymi efektami. Dzięki systemowi łączności Wi-Fi w każdej chwili odwiedzimy portale kulinarne.

Oświetlenie LED i delikatne zamykanie z Soft Close - dwa rzędy bocznych światełek LED gwarantują oświetlenie pod kątem 360 stopni i optymalną widoczność wnętrza urządzenia. Piekarnik wyposażono w wyjątkowe drzwi z systemem Soft Close. Dzięki temu drzwi zamykają się cicho i są odporne na codzienne użytkowanie.

4 tryby do wyboru:

  • Manualny - dla ekspertów i dla tych, którzy wiedzą czego potrzebują.
  • Wideo z przepisami - to prawdziwy hit. Na ekranie piekarnika wystarczy wybrać potrawę i przygotować ją krok po kroku, zgodnie ze wskazówkami. Kiedy skończymy przygotowania, wystarczy wstawić danie do piekarnika i włączyć START. Nie musimy wybierać żadnej funkcji - Watch&Touch będzie już zaprogramowany, aby upiec odpowiednio przyrządzoną potrawę.
  • Programy osobiste - dzięki nim stworzysz swoją cyfrową książkę kucharską. Wystarczy dodawać swoje autorskie przepisy i poznawać możliwości piekarnika. Możesz łączyć kilka funkcji pieczenia jednocześnie, a dania będą smakowały jak te tworzone przez najlepszych kucharzy.  
  • Automatyczne programy pieczenia - dzięki 70 gotowym programom pieczenia z łatwością przygotujesz ulubione potrawy.

Wyjątkowy piekarnik Watch&Touch od Candy to niezwykle wydajny produkt premium. Pojemność 80 litrów i opcja wielofunkcyjnego pieczenia pozwalają na przygotowanie kilku potraw jednocześnie, gwarantując najlepsze efekty. 

źródło: candy/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe