agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Piękne tony od BOSE w Media Markt

Piękne tony od BOSE w Media Markt

2011-06-29 08:23:00

Już od 1 lipca we Wrocławiu miłośnicy najczystszego brzmienia dźwięków dostąpią wyjątkowej okazji obcowania z produktami kultowej marki BOSE. Media Markt Bielany będzie jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży tej marki na Dolnym Śląsku.

Podejście BOSE do projektowania głośników i systemów muzycznych jest oparte na przekonaniu, że produkty audio istnieją po to, aby dostarczać realistyczną muzykę każdemu i wszędzie, przy założeniu, że to muzyka, a nie sprzęt, jest najważniejszą wartością. Wyjątkowo duże zaangażowanie BOSE Corporation w badania naukowe pomaga w osiąganiu najważniejszego i zarazem podstawowego celu firmy: opracowywać przełomowe produkty i technologie, które poprawiają, jakość życia ludzi. Systemy audio dla domu oferowane przez BOSE obejmują systemy rozrywki domowej LIFESTYLE, produkty serii WAVE, głośniki stereofoniczne i surround z rodziny ACOUSTIMASS, głośniki komputerowe, głośniki zewnętrzne i do zastosowań morskich oraz instalacje domowe wykonywane na zamówienie.

Media Mark Wrocław II, mieszczący się w Parku Handlowym Auchan przy al. Karkonoskiej 85, zaprasza fanów systemów nagłaśniających do profesjonalnego studia odsłuchowego w podróż do świata dźwięku z produktami marki BOSE. Pełną ofertę wraz z cenami można sprawdzić i zarezerwować na stronie www.mediamarkt.pl/wroclaw-park-handlowy-auchan-bielany

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe