agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pierwszy autoryzowany salon Mi Store w Warszawie już otwarty

Pierwszy autoryzowany salon Mi Store w Warszawie już otwarty

GSM / Smartfony / 2018-05-14 14:06:20

Xiaomi, globalny lider branży technologicznej, przy współpracy z lokalnym dystrybutorem - ABC Data S.A. 12 maja w centrum handlowym Arkadia otworzył pierwszy w Warszawie autoryzowany salon Mi Store.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowo otwarty salon pierwszego dnia odwiedziło niemal 2800 klientów. W warszawskim autoryzowanym Mi Store oraz w internetowym sklepie Mi-home.pl sprzedano 12 maja prawie 1000 urządzeń Xiaomi.

W autoryzowanym salonie Mi Store dostępna jest pełna oferta produktów Xiaomi dystrybuowanych oficjalnie w Polsce, w tym smartfonów i urządzeń ekosystemowych. Klienci mogą przyjrzeć najpopularniejszym modelom, takim jak: Mi 6, Mi A1, Redmi 5 Plus, Redmi 4X oraz urządzeniom ekosystemowym - hulajnodze Mi Electric Scooter, szczoteczce sonicznej Mi Electric Toothbrush i wielu innym. Od czerwca 2017 roku w Warszawie działała wyspa Mi Zone, pełniąca rolę sklepu oraz showroomu z urządzeniami Xiaomi. Aby dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców, producent, wraz z polskim dystrybutorem - ABC Data, postanowili otworzyć większy sklep.

Nowy autoryzowany Mi Store zajmuje powierzchnię 102 metrów kwadratowych i mieści się na parterze Arkadii - największej galerii handlowej w Polsce, odwiedzanej rocznie przez niemal 20 mln klientów, oferującej klientom bogatą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną. Sklep jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-22, w piątki i soboty w godzinach 9-23 oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu od 10 do 21.

źródło: xiaomi/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe