agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pionowe żelazko z wieszakiem? Istnieje naprawdę!

Pionowe żelazko z wieszakiem? Istnieje naprawdę!

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2015-10-19 14:37:00

Zapewne lubisz, gdy Twoje ubrania dobrze się prezentują i wyglądają jak nowe. Ale pewnie nie chcesz za każdym razem wyjmować deski do prasowania i żelazka, a czasami wolisz nie ryzykować prasowania delikatnych tkanin. Właśnie dlatego powinnaś wypróbować nowy steamer Philips ClearTouch Air GC568 ze zintegrowanym stojakiem.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wszystkie modele streamerów Philips dzięki silnemu strumieniowi pary sprawdzą się podczas szybkiego usuwania zagnieceń w pionie, przy skomplikowanych w prasowaniu ubraniach i delikatnych tkaninach. Ale nowa parownica ClearTouch Air została zaprojektowana z myślą o skutecznym usuwaniu zagnieceń już w kilku ruchach. Innowacyjny system zasysania powietrza wykorzystuje regulowaną moc ssania, aby delikatnie naciągać ubranie, a jednocześnie pozwala trzymać je blisko urządzenia w celu uzyskania głębszego wnikania pary. Pomaga to osiągnąć wspaniałe efekty prasowania przy wykorzystaniu tylko jednej ręki.

Z kolei technologia SmartFlow zapewnia doskonałe efekty prasowania dzięki zoptymalizowanemu przepływowi pary przez gorącą płytkę parową. W nowym modelu steamera płytka utrzymuje optymalną temperaturę bezpieczną dla wszystkich tkanin (nawet tych najdelikatniejszych jak jedwab), jednocześnie eliminując powstawanie mokrych plam. Możesz też ustawić preferowany poziom strumienia pary, aby uzyskać optymalne rezultaty na różnych tkaninach. Dostępne są 3 poziomy strumienia pary, w tym tryb ECO.

Korzystanie ze stojącego steamera jest niezwykle łatwe. Wyjątkowa funkcja Hang&Lock blokuje wieszak i zapewnia stabilność, ułatwiając prasowanie parowe - również w przypadku zastosowania tradycyjnego wieszaka. Steamer świetnie nada się do skomplikowanych w prasowaniu ubrań z falbankami, aplikacjami, żabotami czy plisami, zwłaszcza że w zestawie znajdziesz specjalny dedykowany uchwyt. Para szybko wygładzi marszczenia, nie pozostawiając przy tym niechcianych zaprasowań jak stopa żelazka. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana poduszka z tkaniny 3D ułatwia prasowanie i pozwala uzyskać lepsze efekty w obszarze ramion. Ponadto zapewnia dopasowanie i oparcie podczas prasowania. Poduszkę można usunąć i używać tradycyjnego wieszaka do innych ubrań, takich jak bluzki, sukienki, spodnie i spódnice. Parownicą do ubrań odświeżysz marynarkę, sweter lub płaszcz, z łatwością pozbywając się bakterii czy nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu możesz rzadziej je prać czy korzystać z pralni chemicznej.

Odłączany przezroczysty zbiornik wody steamera ClearTouch Air o pojemność 1,2 l posiada higieniczny otwór wlewowy. Wody starczy więc na 30 min, a zbiornik możesz napełnić w każdej chwili. Do prasowania możesz używać wody z kranu, a aby wydłużyć okres eksploatacji urządzenia, regularnie korzystaj z prostego rozwiązania antywapiennego wypłukującego kamień.

Dzięki innowacyjnej technologii AirStretch już po kilku ruchach jedną ręką szybko i wygodnie odświeżysz każde ubranie, nadając mu naturalny kształt. A Ty możesz cieszyć się nienagannym wyglądem.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe