agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pixie Clips - ekspres, który dopasujesz do siebie

Pixie Clips - ekspres, który dopasujesz do siebie

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe na kapsułki / 2015-06-16 11:12:00

Kostium w odcieniu szarości, żakiet w odważnej czerwieni, a może swobodna dżinsowa koszula? Twoja szafa mówi o Tobie wiele! Swoją osobowość wyrazić możesz jednak nie tylko ubiorem, ale i… stylizacją otoczenia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Podążając trendem personalizacji, firma Nespresso stworzyła ekspres do kawy, który… z łatwością dopasujesz się do swojego nastroju czy najnowszych trendów w designie. Wszystko dzięki wymiennym panelom bocznym dostępnym w licznych kolorach i teksturach. Za pomocą wyjątkowo prostego i przyjaznego system “jednego kliknięcia”, urządzenie szybko zmienia wygląd - podobnie jak Ty zmieniasz swoje ubrania.

Bogata oferta paneli, sprawia, że „w szafie” nigdy nie zabraknie stylizacji na okazję, jaką tylko zapragniesz - spokojny wieczór we dwoje, wizytę szalonych przyjaciół lub wspólne chwile w babskim gronie. Matowa czerwień na dziś, a na jutro szachownica w stylu art dece? Ale ponieważ oprócz wyglądu liczy się także i wnętrze - Nespresso postarało się, by Pixie Clips i jego się nie powstydził. Ekspres pozwala na przygotowanie za każdym razem idealnego espresso za naciśnięciem jednego przycisku. Wytwarza 19 barów ciśnienia, posiada chowany kabel zasilający oraz jest bardzo energooszczędny (wyłącza się po 9 minutach bezczynności), do tego błyskawiczne się rozgrzewa. Dodatkowo umożliwia przygotowanie (i programowanie) dwóch wielkości kawy - espresso i lungo. Co więcej składaną podstawkę łatwo dopasować zarówno do filiżanki, jak i szklanki do latte, gdy przyjdzie ochota na kawę z mlekiem. Indywidualny design, kawa o wyjątkowym smaku i aromacie oraz wygoda użytkowania - wszystko w jednym urządzeniu!

Pixie Clips kupić można w jednym z dwóch podstawowych wariantów kolorystycznych - z panelami w kolorach: białym i neonowego różu lub czarnym i neonowego żółtego. Ale to nie koniec zabawy! Firma stworzyła całą gamę dodatkowych paneli w różnych barwach i o różnych tekturach, dokupowanych osobno. Elegancki, szykowny, nowoczesny czy pop-art - można wybierać z wielu stylów. Ekspres Pixie Clips dostępny jest w cenie 599 zł w sklepie internetowym marki, butikach Nespresso, poprzez telefoniczną infolinię oraz u partnerów handlowych. Wymienne panele kupić można oddzielnie we wszystkich kanałach Nespresso - ich koszt zależnie od wariantu to 65-210 zł na komplet (2 sztuki).

źródło: nespresso/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe