agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Płać kartą BZ WBK w aplikacji Android Pay i zgarnij bony do sklepów Żabka i Freshmarket

Płać kartą BZ WBK w aplikacji Android Pay i zgarnij bony do sklepów Żabka i Freshmarket

2017-10-31 10:09:02

Bank Zachodni WBK zachęca do udziału w promocji przygotowanej wspólnie z Google. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, m.in. pobrać na swojego smartfona aplikację mobilną Android Pay, dodać do niej kartę płatniczą Banku Zachodniego WBK i wykonać pięć transakcji przy użyciu Android Pay, aby otrzymać bon o wartości 30 zł na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket. Pula nagród to aż 810 tys. zł.

Już prawie od roku posiadacze kart płatniczych Banku Zachodniego WBK mogą korzystać z usługi Android Pay. Teraz
klienci banku płacąc telefonem przy użyciu aplikacji Android Pay mogą otrzymać kartę podarunkową do sieci sklepów
Żabka i Freshmarket o wartości 30 zł. Aby wziąć udział w promocji „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay”,
należy spełnić kilka prostych warunków:

  • zainstalować aplikację Android Pay na swoim smartfonie;
  • zaakceptować zasady i regulamin korzystania
  • dodać do aplikacji Android Pay kartę płatniczą BZ WBK - informacje o tym, jak to zrobić można znaleźć tutaj: https://youtu.be/3k6ZzObq3HA.
  • zatwierdzić zaproszenie do wzięcia udziału w promocji w aplikacji mobilnej Android Pay lub wpisać w aplikacji kod promocyjny “BZWBK30”;
  • wykonać 5 transakcji (zgodnie z regulaminem promocji) aplikacją Android Pay. Informacje o tym, jak płacić z Android Pay: https://youtu.be/i6qP5Ckgahk.

W czasie trwania promocji klient, który do niej przystąpi, będzie miał widoczną w portfelu Android Pay specjalną kartę promocyjną, na której odliczane będą jego transakcje. Po wykonaniu 5 płatności karta zostanie zamieniona online na kartę podarunkową (bon) w wysokości 30 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket. Aby zrealizować bon podczas płatności w sklepie Żabka lub Freshmarket, należy pokazać kartę podarunkową i po zeskanowaniu kodu kreskowego rachunek w sklepie zostanie pomniejszony o 30 zł. Z karty podarunkowej można skorzystać do 31 stycznia 2018 r., jest ona jednorazowa, a niewykorzystana kwota po tym terminie przepada.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania nagród. Pula nagród wynosi aż 810 tys. zł. Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jedną kartę podarunkową. W promocji mogą wziąć udział obecni oraz nowi klienci, którzy dodadzą kartę BZ WBK do Android Pay. Organizatorem promocji jest Google. Więcej szczegółów dotyczących promocji „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay” na: http://bit.ly/2hrrOgt

źródło: bzwbk/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe