agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Plantronics BackBeat 100

Plantronics BackBeat 100

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2016-09-02 11:44:00

Plantronics zaprezentował pierwsze hybrydowe, bezprzewodowe, zakładane na szyję słuchawki BackBeat 100 z wielokrotnie nagradzanej rodziny produktów BackBeat stereo. Dzięki ultralekkiej konstrukcji są łatwe do noszenia przez cały dzień. BackBeat 100 zapewniają czysty dźwięk w pełnym zakresie z solidnym basem przydatnym do słuchania muzyki i oglądania filmów w podróży. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, a rozmowy z przyjaciółmi, rodziną czy w pracy obsługiwane są bezdotykowo jednym przyciskiem.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ważące mniej niż 30 gramów słuchawki BackBeat 100 są uniwersalne przez cały dzień. Posiadają elastyczną konstrukcję, która dopasowuje się do wielkości i kształtu szyi użytkownika. Dzięki zastosowaniu wkładek magnetycznych plątanina kabli to już przeszłość.

Dodatkowe właściwości BackBeat 100:

  • Możliwość słuchania muzyki i prowadzenia rozmów do 8 godzin bez konieczności ładowania
  • Intuicyjne sterowanie za pomocą prostego interfejsu z trzema przyciskami do obsługi muzyki

i połączeń

  • Pełen zakres dźwięków z solidnym profilem basów
  • Wbudowany mikrofon z redukcją echa, funkcją cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP) i krystalicznie czystym trybem HD Voice do wykonywania połączeń w dowolnym momencie
  • Alarmy wibracyjne dyskretnie powiadomią użytkownika o przychodzących połączeniach

Wielokrotnie nagradzana rodzina BackBeat:

BackBeat 100 to najnowszy członek rodziny BackBeat z serii produktów Wireless Stereo marki Plantronics. Inne modele BackBeat oparte na bezprzewodowej technologii Bluetooth to BackBeat FIT, odporne na pot i wilgoć słuchawki zaprojektowane dla osób uprawiających sport, dopasowujące się do użytkownika niezależnie od poziomu aktywności. Z kolei BackBeat GO 3 to bezprzewodowe, douszne słuchawki stereo zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić niezwykłą jakość dźwięku. Zachwycające bezprzewodowe słuchawki nauszne BackBeat SENSE pracują w oparciu o technologię inteligentnych sensorów. BackBeat PRO to słuchawki bezprzewodowe oferujące aktywną redukcję szumów oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora aż do 24 godzin.

Ceny i dostępność

Słuchawki BackBeat 100 będą dostępne od października 2016. Sugerowana cena producenta  to 349 PLN.

źródło: plactronics/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe