agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Plantronics wprowadza nowe portfolio sportowych słuchawek BackBeat FIT

Plantronics wprowadza nowe portfolio sportowych słuchawek BackBeat FIT

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2017-09-20 13:10:00

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, zapowiada nowe sportowe portfolio marki - rodzinę BackBeat FIT, oferującą wybór bezprzewodowych słuchawek dopasowanych do różnych typów aktywności fizycznej. Wśród nowych produktów znajdują się BackBeat FIT 300, BackBeat FIT 500, a także serie BackBeat FIT Training Edition oraz BackBeat FIT Boost Edition, obie posiadające ekskluzywne funkcje aplikacji PEAR Personal Coach App.

„BackBeat FIT dostarcza różnorodne style i funkcje stworzone z myślą o miłośnikach sportu” - powiedział Greg Miller, dyrektor działu Portfolio Business Management w firmie Plantronics - „Zwolennicy różnych rodzajów ćwiczeń mogą znaleźć słuchawki BackBeat FIT odpowiadające specyfice ich aktywności - niezależnie od tego, czy szukają typowo sportowego sprzętu, który sprawdzi się podczas intensywnego treningu, czy też czegoś wygodnego i stylowego do noszenia w ciągu dnia.”

Rodzinę BackBeat FIT cechują właściwa dla segmentu premium wygoda, stabilność i trwałość, z których znane są produkty marki. Wysoka jakości dźwięku charakteryzująca Plantronics inspiruje do treningu zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad formą, osoby ćwiczące jogę, jak i maratończyków realizujących intensywne plany treningowe. Zróżnicowanie cenowe oraz duży wybór kolorów i stylów pomaga motywować osoby będące na różnych etapach swojej sportowej drogi.

Dzięki partnerstwu Plantronics z PEAR Personal Coach App użytkownicy mogą teraz wznieść swój trening na kolejny poziom, łącząc bezprzewodową swobodę i stabilność z dodatkową funkcją interaktywnego trenera osobistego w ramach BackBeat FIT Training Edition i BackBeat FIT Boost Edition. Według National Federation of Professional Trainers zajęcia z doświadczonym trenerem to koszt średnio 40-50 Euro za godzinę. PEAR Personal Coaching App wspólnie z Plantronics BackBeat FIT to znakomite połączenie, które pomoże zaplanować i przeprowadzić profesjonalny trening bez ponoszenia wysokich kosztów. Harmonogramy ćwiczeń zostały przygotowane przez najlepszych trenerów, takich jak Andrew Kastor, trener olimpijski oraz jego żona Deena Kastor, olimpijka, która biła światowe rekordy w bieganiu, a także Matt Dixon, trener triathlonistów. Użytkownicy mają nielimitowany dostęp do 12 treningów oraz półroczny dostęp do pełnej biblioteki ćwiczeń PEAR, w tym również do indywidualnych wskazówek do całego programu, mających pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników.

Przedstawiamy rodzinę BackBeat FIT

  • BackBeat FIT 300 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth®, zaprojektowane tak, by można było korzystać z nich zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Douszna dyskretna konstrukcja odporna na pot stabilnie trzyma się na głowie. Jednocześnie zapewnia mobilność oraz tłumi niechciane odgłosy na siłowni. Pokryty materiałem o niskim współczynniku tarcia kabel, sześciogodzinny czas pracy baterii i oczekująca na opatentowanie konstrukcja wkładki dousznej sprawiają, że seria BackBeat FIT 300 doskonale sprawdza się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu wolnego, jak i w codziennym życiu, dostarczając wysokiej jakości doznań dźwiękowych.
  • BackBeat FIT 500 to seria dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną i szukają nausznych bezprzewodowych słuchawek. BackBeat FIT dostarczają wyjątkowych doznań dźwiękowych przed, po i w trakcie treningu, dzięki wytrzymałej baterii, której czas pracy wynosi nawet do 18 godzin. Zapobiegające poceniu, wygodne nauszniki z pamięciowej gąbki zapewniają izolację od odgłosów z zewnątrz, pomagając skupić się na głębokim, bogatym dźwięku.
  • Edycje BackBeat FIT Training i BackBeat FIT Boost powstały na bazie ulepszonych bezprzewodowych wodoodpornych słuchawek BackBeat FIT, rozbudowanych o nowe pakiety oferujące pomoc w stawianiu sobie kolejnych wyzwań i osiąganiu coraz lepszych wyników. Training Edition gwarantuje nielimitowany dostęp do 12 wybranych treningów PEAR Personal Coaching App oraz półroczny dostęp do aplikacji oraz członkostwo. W skład Boost Edition wchodzi wszystko to, co w Training Edition, a dodatkowo saszetka ładująca o klasie wodoszczelności IPX5, zrobiona z szybko schnącego materiału, która pozwala na dodatkowych 10 godzin słuchania. Dotykowy wskaźnik stanu baterii informuje o poziomie naładowania słuchawek i saszetki. Obie wersje posiadają otwarte wkładki douszne zaprojektowane tak, by użytkownik nie był odcięty od otoczenia podczas treningu w plenerze.

Ceny i dostępność

Seria BackBeat FIT 300 będzie dostępna pod koniec października w jednym z czterech kolorów - czarno-szary, granatowo-niebieski, niebiesko-szary, szaro-limonkowy zielony i szaro-koralowy - u wybranych resellerów w cenie €99.99.

Seria BackBeat 500 będzie dostępna od listopada u wybranych resellerów w dwóch kolorach - morskim i czarnym - w cenie €99.99.

BackBeat FIT Boost Edition będzie dostępna od listopada u wybranych resellerów w dwóch wersjach kolorystycznych - black core i power blue - w cenie €159.99.

BackBeat FIT Training Edition będzie dostępna w 2018 roku w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej (black core) i niebieskiej (power blue) - w cenie €129.99.

źródło: plantronics/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe