agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Planujesz aktywne wakacje? Nie zapominaj o zabezpieczeniu swojego mobilnego sprzętu!

Planujesz aktywne wakacje? Nie zapominaj o zabezpieczeniu swojego mobilnego sprzętu!

GSM / Akcesoria GSM / 2018-06-06 16:20:42

Ceny topowych smartfonów i tabletów dochodzą obecnie do kilku tysięcy złotych. Składa się na to zastosowanie świetnych podzespołów - ekranu, aparatu czy procesora, które służą nam w codziennej pracy czy rozrywce.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wiele osób wiedząc, że sprzęt mobilny na wakacjach nie będzie miał łatwego życia, decyduje się na korzystanie z urządzeń zastępczych. Rozwiązanie to nie jest idealne, po co kupować drogi sprzęt robiący znakomite fotki, żeby nie skorzystać z niego np. na plaży lub pod wodą? Znana na całym świecie firma Catalyst, bazując na doświadczeniach swoich założycieli, którzy sporo wolnego czasu spędzali na odkrywaniu plaż, wodospadów czy dżungli w Hongkongu - zaprojektowała specjalne obudowy dla smarfonów i tabletów.

Akcesoria te pozwalają cieszyć się pełnią możliwości, jakie dają nam współczesne urządzenia mobilne, bez względu na to gdzie jesteśmy i co robimy. Obudowa Catalyst Waterproof, dzięki rewolucyjnej konstrukcji zachowuje całkowitą wodoszczelność aż do 10 metrów głębokości! Jeżeli lubisz kręcić podwodne filmy czy robić oryginalne zdjęcia bez względu na warunki - teraz będziesz mógł oddać się swojej pasji bez obaw zalanie sprzętu.

Zostając przy kwestiach bezpieczeństwa - dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów nasze urządzenie jest odporne na upadki z wysokości 2 metrów (certyfikat wojskowy Shock & Drop MIL-STD-810G). Możemy dodatkowo korzystać z funkcji touch ID, podłączać telefon do ładowarki, a także regulować w nim głośność i używać przycisku usypiania oraz wybudzania ekranu dotykowego, który w całości zabezpiecza zintegrowana folia ochronna.

Etui Catalyst posiada też specjalne membrany akustyczne, które zapewniają niemalże bezstratną jakość połączeń telefonicznych oraz odtwarzanego dźwięku bez potrzeby wyjmowania telefonu z obudowy. Akcesoria ochronne Catalyst dostępne są m.in. dla iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPad oraz Apple Watch.

  • Ceny zaczynają się od 189,00 zł, produkty dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe