agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pobiegaj ze swoim iPhonem

Pobiegaj ze swoim iPhonem

GSM / Akcesoria GSM / 2012-05-24 10:49:00

Dłuższe dni i wiosenna pogoda sprzyjają podejmowaniu aktywności fizycznej. Coraz więcej osób biega, spaceruje, jeździ na rolkach lub wybiera się na rowerowe wycieczki. Uprawiając sport trudno jednak rozstać się z telefonem lub odtwarzaczem mp3, chociaż ich towarzystwo nie zawsze jest wygodne i naraża sprzęt na uszkodzenia lub zgubienie. Dlatego specjalnie dla miłośników aktywności fizycznej Cygnett stworzył Action Armband - pomysłowe etui połączone z opaską na ramię.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Gadżet dedykowany jest do iPhona i iPada i umożliwia ich bezpieczne, a jednocześnie komfortowe przenoszenie. Z Action Armband na ramieniu można posłuchać muzyki lub porozmawiać przez telefon przy okazji jazdy na rowerze czy biegania, bez konieczności zajmowania rąk czy robienia przerwy. Opaska wykonana jest z praktycznego neoprenu, szybko schnącego i łatwego do czyszczenia. Jednocześnie materiał zapewnia swobodny przepływ powietrza na powierzchni ramienia i jest na tyle lekki, że niemalże zapomina się o założonej opasce. Action Armband posiada także liczne rzepy, które pozwalają na stabilne oraz wygodne przymocowanie do ręki. Etui przytwierdzone do opaski gwarantuje łatwy dostęp do dotykowego wyświetlacza i innych przycisków, a ponadto jest wodoodporne i chroni sprzęt nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Gadżet Cygnett to doskonałe towarzystwo dla wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej. Gwarantuje użytkownikom wygodę, a jednocześnie zabezpiecza sprzęt przed przypadkowym upuszczeniem, zadrapaniami czy poważniejszymi usterkami.

  • Cena: 50 PLN

źródło: cygnett/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe